KOONDIS PREMIUM LIIGA ESILIIGA VÕISTLUSED NAISED NOORED RAHVAJALGPALL EJL E-POOD MEEDIA ERIS   
Trükivaade
 
TALLINNA FC INFONET II (2014)
Esindaja: Aleksandr Altosar (tel. 5240573)
Dmitri Skiperski (tel. 5208686)
Treener: Sergei Bragin (tel. 5014449)
Koduväljak: Infoneti Lasnamäe staadion
Koduväljaku aadress: Punane tn 45, Tallinn
Internet: fcinfonet.com/et/
Email: fc@infonet.ee
Põhimeeskond:Tallinna FC Infonet
Duubel:Tallinna FC Infonet III

Särk Püksid Põlvikud
Väljakumängijad Põhivorm must must must
1. varuvorm valge must valge
2. varuvorm
Väravavaht Põhivorm oranž oranž oranž
1. varuvorm helesinine must must
2. varuvorm

1PKAksjonov, Vadim20.11.1996EestiETM
2VasKAndreitšuk, Dmitri23.12.1993EestiETM
3PKAristov, Anton22.08.1986EestiETM
4PKArtemiev, Saveliy10.08.1996EestiETM
5VVAvilov, Viktor109.08.1997EestiETM
6Badjuk, Artjom26.02.1998EestiKTMETM
7Bragin, Sergei19.03.1967ETM
8VVFokin, Mark17.03.1997EestiKTMETM
9KesKHoruži, Nikita10.09.1997EestiKTMETM
10KPKKulatšenko, Aleksandr25.05.1987EestiETM
11RKulik, Vassili20.12.1986EestiETM
12ÄPKPetrov, Pavel13.03.1996EestiKTMETM
13VasKSpiridonov, Evgeny21.02.1985VenemaaETM
14VVZelentsov, Maksim03.08.1995EestiKTMETM
15PKTelevinov, Konstantin26.06.1985EestiETM
16PKVarfolomejev, Artjom11.08.1995EestiETM
17KesKVeide, Marko17.01.1996EestiKTMETM
18RVinogradov, Erik29.04.1996EestiETM
NimiKarikasLiigadKokku
Zelentsov, Maksim43337
Televinov, Konstantin43135
Kulik, Vassili43034
Aristov, Anton32831
Aksjonov, Vadim42731
Artemiev, Saveliy32629
Vinogradov, Erik42529
Malinin, Vladimir02828
Gurtšioglujants, Jevgeni02828
Veide, Marko42226
Andreitšuk, Dmitri42024
Ogorodnik, Vladislav02020
Golovljov, Eduard21618
Saarlas, Marten01717
Danilin, Denis11516
Varfolomejev, Artjom11314
Mones, Aleks01313
Spiridonov, Evgeny11011
Kulatšenko, Aleksandr2810
Semakhin, Alexander01010
Badjuk, Artjom3710
Petrov, Pavel369
Tur, Edgar268
Lipin, Maksim077
Dmitrijev, Artjom066
Martõnov, Nikita066
Harin, Jevgeni044
Malov, Deniss044
Valov, Oleg044
Fokin, Mark123
Aidara, Kassim033
Bragin, Sergei202
Horuži, Nikita022
Kassjantšuk, Ilja011
Igonen, Matvei011
Melts, Tanel011
NimiKarikasLiigadKokku
Zelentsov, Maksim36029693329
Aristov, Anton27024852755
Kulik, Vassili36023432703
Televinov, Konstantin35623422698
Malinin, Vladimir025202520
Gurtšioglujants, Jevgeni022892289
Aksjonov, Vadim36018262186
Artemiev, Saveliy27018832153
Veide, Marko33516722007
Vinogradov, Erik33614781814
Ogorodnik, Vladislav015821582
Danilin, Denis9013081398
Golovljov, Eduard13512521387
Andreitšuk, Dmitri29510221317
Saarlas, Marten011431143
Mones, Aleks010681068
Semakhin, Alexander0714714
Spiridonov, Evgeny45621666
Tur, Edgar180450630
Kulatšenko, Aleksandr135435570
Petrov, Pavel256292548
Dmitrijev, Artjom0495495
Martõnov, Nikita0486486
Lipin, Maksim0351351
Valov, Oleg0276276
Harin, Jevgeni0270270
Aidara, Kassim0225225
Malov, Deniss0225225
Varfolomejev, Artjom14169183
Badjuk, Artjom21147168
Bragin, Sergei97097
Kassjantšuk, Ilja09090
Melts, Tanel09090
Igonen, Matvei09090
Fokin, Mark451358
Horuži, Nikita02929
NimiKarikasLiigadKokku
Golovljov, Eduard21719
Gurtšioglujants, Jevgeni01212
Aksjonov, Vadim4711
Saarlas, Marten099
Vinogradov, Erik358
Mones, Aleks088
Kulik, Vassili257
Televinov, Konstantin257
Dmitrijev, Artjom066
Ogorodnik, Vladislav066
Malinin, Vladimir055
Valov, Oleg055
Lipin, Maksim055
Artemiev, Saveliy134
Martõnov, Nikita044
Tur, Edgar033
Semakhin, Alexander022
Malov, Deniss022
Petrov, Pavel022
Varfolomejev, Artjom022
Kulatšenko, Aleksandr011
Aristov, Anton011
Andreitšuk, Dmitri011
Veide, Marko011
NimiKarikasLiigadKokku
NimiKarikasLiigadKokku
Aksjonov, Vadim055
Aristov, Anton145
Kulik, Vassili044
Petrov, Pavel224
Andreitšuk, Dmitri123
Veide, Marko123
Vinogradov, Erik123
Spiridonov, Evgeny022
Artemiev, Saveliy112
Dmitrijev, Artjom022
Malinin, Vladimir022
Danilin, Denis022
Televinov, Konstantin112
Zelentsov, Maksim112
Martõnov, Nikita022
Mones, Aleks011
Kulatšenko, Aleksandr011
Malov, Deniss011
Valov, Oleg011
Saarlas, Marten011
Golovljov, Eduard011
Ogorodnik, Vladislav011
Lipin, Maksim011
NimiKarikasLiigadKokku
Aksjonov, Vadim101
 









 


Twitter Facebook
Kőik őigused kaitstud © 2008 Eesti Jalgpalli Liit.