KOONDIS PREMIUM LIIGA ESILIIGA VÕISTLUSED NAISED NOORED RAHVAJALGPALL EJL E-POOD MEEDIA ERIS   
Trükivaade
 
VäNDRA JK VAPRUS II (2014)
Esindaja: Silver Kurg (tel. 58091959)
Treener: Ranet Lepik (tel. 5845 4904)
Koduväljak: Vändra staadion
Koduväljaku aadress: Kalda 6,Vändra
Internet: www.jkvandra.ee
Email: klubi@jkvandra.ee

Särk Püksid Põlvikud
Väljakumängijad Põhivorm roheline must roheline
1. varuvorm must must must
2. varuvorm
Väravavaht Põhivorm roosa must must
1. varuvorm
2. varuvorm

1PKAasmaa, Ats12.12.1992EestiETM
2Adams, Raul16.07.1998EestiETM
3PKAmbos, Sirmo03.08.1987EestiKTMETM
4PKFeldman, Rauno20.04.1996EestiKTMETM
5KHansen, Sten04.11.1995EestiKTMETM
6ÄPKIlves, Priit17.11.1994EestiKTMETM
7PKJõulu, Jaanus23.08.1990EestiKTMETM
8KJürgenstein, Siim15.01.1993EestiETM
9ÄPKJürissaar, Harris10.12.1998EestiETM
10PKKaas, Gerth21.04.1994EestiKTMETM
11PKKaasiku, Kristofer20.11.1991EestiETM
12RKontus, Rein24.03.1989EestiKTMETM
13Kurg, Silver17.05.1980EestiETM
14KLind, Elvis10.04.1992EestiETM
15ÄPKPankov, Karmo25.07.1989EestiETM
16Pert, Jargo16.09.1998EestiKTMETM
17Pusi, Kabriel10.12.1998EestiETM
18Pärn, Martin27.11.1998EestiETM
19VVReinfeldt, Mart-Hannes22.10.1995EestiKTMETM
20VVSilling, Sander14.01.1996EestiETM
21KStokkeby, Raul07.11.1996EestiKTMETM
22PKSõrmus, Rait20.06.1986EestiETM
23ÄPKTarkiainen, Egert14.12.1995EestiKTMETM
24VVTeetsmann, Toivo16.12.1989EestiKTMETM
25KVesselov, Richard04.09.1995EestiKTMETM
NimiKarikasLiigadKokku
Jõulu, Jaanus02222
Kontus, Rein02020
Jürissaar, Harris01919
Hansen, Sten01919
Ambos, Sirmo01919
Tarkiainen, Egert01616
Pärn, Martin01616
Jürgenstein, Mihkel01616
Vesselov, Richard01515
Ilves, Priit01313
Lepik, Ranet01313
Kaasiku, Kristofer01313
Reinfeldt, Mart-Hannes01313
Aasmaa, Ats01212
Lind, Elvis01010
Jürgenstein, Siim099
Vaakmann, Maigo099
Stokkeby, Raul099
Pankov, Karmo077
Silling, Sander077
Valma, Jaagup055
Lukka, Marco055
Pert, Jargo044
Mangusson, Toomas033
Ojala, Oliver033
Otto, Karel022
Ojala, Artur022
Naano, Hans022
Sõrmus, Rait022
Anderson, Chris011
Teetsmann, Toivo011
Feldman, Rauno011
Korn, Kris011
Kravtšenko, Mihhail011
Kurg, Silver011
Eier, Toomas011
NimiKarikasLiigadKokku
Kontus, Rein017691769
Jõulu, Jaanus017411741
Jürissaar, Harris015751575
Ambos, Sirmo013961396
Jürgenstein, Mihkel012981298
Vesselov, Richard012391239
Reinfeldt, Mart-Hannes011701170
Pärn, Martin011321132
Lepik, Ranet010961096
Hansen, Sten0996996
Lind, Elvis0832832
Vaakmann, Maigo0810810
Ilves, Priit0768768
Kaasiku, Kristofer0698698
Stokkeby, Raul0649649
Jürgenstein, Siim0517517
Silling, Sander0507507
Valma, Jaagup0450450
Lukka, Marco0405405
Aasmaa, Ats0376376
Pankov, Karmo0340340
Tarkiainen, Egert0309309
Ojala, Oliver0236236
Mangusson, Toomas0194194
Sõrmus, Rait0161161
Pert, Jargo0151151
Otto, Karel0148148
Naano, Hans0146146
Ojala, Artur0144144
Anderson, Chris09090
Kravtšenko, Mihhail09090
Korn, Kris09090
Teetsmann, Toivo09090
Eier, Toomas09090
Feldman, Rauno05656
Kurg, Silver02121
NimiKarikasLiigadKokku
Jõulu, Jaanus01010
Jürissaar, Harris066
Pärn, Martin055
Lepik, Ranet044
Mangusson, Toomas044
Lind, Elvis044
Ambos, Sirmo033
Kaasiku, Kristofer033
Aasmaa, Ats033
Jürgenstein, Mihkel033
Ojala, Oliver022
Tarkiainen, Egert022
Kontus, Rein022
Stokkeby, Raul022
Vaakmann, Maigo011
Otto, Karel011
Vesselov, Richard011
Valma, Jaagup011
Anderson, Chris011
Ilves, Priit011
NimiKarikasLiigadKokku
NimiKarikasLiigadKokku
Tarkiainen, Egert022
Vesselov, Richard022
Ambos, Sirmo011
Sõrmus, Rait011
Ojala, Oliver011
Pärn, Martin011
Lepik, Ranet011
NimiKarikasLiigadKokku
 











 


Twitter Facebook
Kőik őigused kaitstud © 2008 Eesti Jalgpalli Liit.