KOONDIS PREMIUM LIIGA ESILIIGA VÕISTLUSED NAISED NOORED RAHVAJALGPALL EJL E-POOD MEEDIA ERIS   
Trükivaade
 
PäRNU JK (N) (2017)
Esindaja: Jüri Saar (tel. 5648 8645)
Treener: Jüri Saar (tel. 56488645)
Koduväljak: Pärnu Rannastaadion
Koduväljaku aadress: Ranna pst. 2, Pärnu 80012
Internet: parnujk.ee/
Email: info@parnujk.ee
Duubel:Pärnu JK II (N)

Särk Püksid Põlvikud
Väljakumängijad Põhivorm valge sinine valge
1. varuvorm sinine tumesinine sinine
2. varuvorm
Väravavaht Põhivorm oranž must oranž
1. varuvorm kollane tumesinine sinine
2. varuvorm

1RBannikova, Kristina15.06.1991EestiETMPärnu JK
2KBrant, Berle26.09.1989EestiKTMETMPärnu JK
3KFilenko, Anastasiia01.11.1990UkrainaPärnu JK
4PKHimanen, Kairi11.11.1992EestiKTMETMPärnu JK
5VVHoop, Imbi15.12.1988EestiETMPärnu JK
6PKMaksimova, Ljubov03.09.1993MääratlemataETMPärnu JK
7VVMeetua, Elis20.06.1979EestiKTMETMPärnu JK
8RMorkovkina, Anastassia06.04.1981EestiKTMETMPärnu JK
9PKPalmaru, Kaire11.08.1984EestiKTMETMPärnu JK
10KPaulus, Anete27.09.1991EestiKTMETMPärnu JK
11PKRutkovskaja, Elizaveta09.12.1997EestiKTMETMPärnu JK
12KSaar, Heleri16.11.1979EestiKTMETMPärnu JK
13KSaar, Ketlin02.05.1997EestiKTMETMPärnu JK
14PKSasova, Aljona11.02.1988EestiETMPärnu JK
15RShcherbachenia, Anastasija-Grazyna09.01.1990ValgevenePärnu JK
16PKSõrmus, Liivi17.02.1992EestiKTMETMPärnu JK
17PKTereštšenkova, Laada05.06.1999EestiETMPärnu JK
18PKToom, Merily20.08.1994EestiETMPärnu JK
19RTülp, Ulrika20.06.1991EestiETMPärnu JK
NimiKarikasLiigadKokku
Sasova, Aljona134
Brant, Berle134
Saar, Ketlin134
Toom, Merily134
Morkovkina, Anastassia134
Tülp, Ulrika134
Shcherbachenia, Anastasija-Grazyna134
Bannikova, Kristina134
Sõrmus, Liivi134
Meetua, Elis123
Palmaru, Kaire033
Pajuviidik, Anne-Grethe033
Paulus, Anete123
Filenko, Anastasiia123
Maksimova, Ljubov022
Himanen, Kairi112
Hoop, Imbi011
Rutkovskaja, Elizaveta101
Bessmertnõi, Marve011
Tereštšenkova, Laada011
NimiKarikasLiigadKokku
Saar, Ketlin90270360
Morkovkina, Anastassia90267357
Bannikova, Kristina61270331
Sõrmus, Liivi90200290
Palmaru, Kaire0270270
Meetua, Elis90180270
Toom, Merily90170260
Shcherbachenia, Anastasija-Grazyna90165255
Brant, Berle45195240
Paulus, Anete90145235
Filenko, Anastasiia45180225
Sasova, Aljona17207224
Tülp, Ulrika29157186
Himanen, Kairi9055145
Hoop, Imbi09090
Rutkovskaja, Elizaveta73073
Bessmertnõi, Marve06060
Maksimova, Ljubov05555
Pajuviidik, Anne-Grethe02626
Tereštšenkova, Laada088
NimiKarikasLiigadKokku
Palmaru, Kaire088
Toom, Merily268
Tülp, Ulrika167
Bannikova, Kristina145
Morkovkina, Anastassia134
Sõrmus, Liivi213
Himanen, Kairi112
Shcherbachenia, Anastasija-Grazyna022
Paulus, Anete101
Brant, Berle011
NimiKarikasLiigadKokku
NimiKarikasLiigadKokku
NimiKarikasLiigadKokku
 











 




Twitter Facebook
Kőik őigused kaitstud © 2008 Eesti Jalgpalli Liit.