KOONDIS PREMIUM LIIGA ESILIIGA VÕISTLUSED NAISED NOORED RAHVAJALGPALL EJL E-POOD MEEDIA ERIS   
Trükivaade
 
JK TALLINNA KALEV (2017)
Esindaja: Marko Pärnpuu (tel. 56897215)
Daniel Meijel (tel. 5533072)
Treener: Marko Pärnpuu (tel. +372 56897215)
Koduväljak: Kalevi Keskstaadion
Koduväljaku aadress: Staadioni 3, 10132 Tallinn
Internet: www.jkkalev.ee
Email: info@jkkalev.ee
Duubel:JK Tallinna Kalev U21

Särk Püksid Põlvikud
Väljakumängijad Põhivorm Valge Must Sinine
1. varuvorm Sinine Must Valge
2. varuvorm
Väravavaht Põhivorm Oranž Must Oranž
1. varuvorm Hall Must Must
2. varuvorm Kollane Must Kollane

1RBilinski, Sergei2024.01.1991EestiETMPuuma JK
2PKDubinin, Mark28.03.1994VenemaaPuuma JK
3KGavrilov, Juri1711.05.1993EestiETMTJK Legion
4KHansberg, Hans-Kristjan1606.05.1996EestiETMReal SC
5PKHausenberg, Ando2210.07.1987EestiETMJK Tallinna Kalev
6KHeinala, Gert1805.08.1993EestiKTMETMJK Tallinna Kalev
7RKelder, Silver Alex1522.10.1995EestiETMReal SC
8KKriisa, Ranon1328.01.1996EestiKTMETMJK Tallinna Kalev
9RKõiv, Mike706.09.1995EestiKTMETMJK Tallinna Kalev
10KLilleorg, Juhan526.01.1994EestiKTMETMJK Tallinna Kalev
11RMakarov, Artur16.10.1992EestiETMJõhvi FC Lokomotiv
12PKMõttus, Tauno2427.06.1995EestiETMReal SC
13KMägiste, Kiur18.07.1999EestiETMLoo JK
14KNaggel, Martin322.05.1990EestiETMJK Tallinna Kalev
15PKPaal, Innar1030.06.1994EestiKTMETMJK Tallinna Kalev
16PKPeinar, Patrick1422.10.1995EestiKTMETMJK Tallinna Kalev
17VVSavitski, Daniil104.05.1989EestiETMJK Tallinna Kalev
18KTilga, Kaspar2324.10.1998EestiETMReal SC
19VVVallner, Karl Andre1228.02.1998EestiKTMETMJK Tallinna Kalev
20RWahl, Gregor1908.11.1995EestiKTMETMJK Tallinna Kalev
NimiKarikasLiigadKokku
Kriisa, Ranon178
Paal, Innar178
Kõiv, Mike178
Kelder, Silver Alex178
Hausenberg, Ando178
Peinar, Patrick167
Wahl, Gregor167
Hansberg, Hans-Kristjan167
Tilga, Kaspar156
Vallner, Karl Andre156
Naggel, Martin055
Jõeäär, Kert145
Savitski, Aleksei055
Lilleorg, Juhan145
Mõttus, Tauno145
Makarov, Artur145
Jakobson, Juhan044
Bilinski, Sergei033
Savitski, Daniil022
Heinala, Gert022
Gavrilov, Juri022
Mägiste, Kiur011
Sepp, Henrik011
Karpov, Freddy011
NimiKarikasLiigadKokku
Hausenberg, Ando90630720
Kriisa, Ranon90630720
Kelder, Silver Alex80554634
Wahl, Gregor90530620
Paal, Innar75541616
Kõiv, Mike90498588
Hansberg, Hans-Kristjan90495585
Vallner, Karl Andre90450540
Tilga, Kaspar90365455
Lilleorg, Juhan90360450
Makarov, Artur70351421
Peinar, Patrick10402412
Naggel, Martin0252252
Jõeäär, Kert20196216
Savitski, Daniil0180180
Mõttus, Tauno15127142
Bilinski, Sergei0122122
Gavrilov, Juri0106106
Heinala, Gert04545
Jakobson, Juhan04343
Savitski, Aleksei02424
Mägiste, Kiur01515
Karpov, Freddy01212
Sepp, Henrik022
NimiKarikasLiigadKokku
Hausenberg, Ando033
Kelder, Silver Alex022
Makarov, Artur022
Jõeäär, Kert022
Hansberg, Hans-Kristjan011
Paal, Innar011
NimiKarikasLiigadKokku
NimiKarikasLiigadKokku
Jõeäär, Kert123
Kelder, Silver Alex022
Wahl, Gregor022
Peinar, Patrick112
Naggel, Martin011
Hansberg, Hans-Kristjan101
Bilinski, Sergei011
Kõiv, Mike011
Tilga, Kaspar011
NimiKarikasLiigadKokku
Wahl, Gregor011
 











 




Twitter Facebook
Kőik őigused kaitstud © 2008 Eesti Jalgpalli Liit.