24

09.2009

00:40

Ainsa Eesti klubina suutis Balti Liigas kaotust vältida FC Flora

Eile lõppesid Eesti klubide jaoks TrioBeti Balti Liigas esimese ringi avamängud. Bilanss ei olnud eriti kiiduväärne, saadi neli kaotust ja ainsana suutis oma mängu viigistada FC Flora.

FC Flora kohtus Šiauliais kohaliku klubiga ja jäädes juba 6. minutil kaotusseisu suudeti siiski 83. minutil viigistada. Värava lõi Vjatšeslav Zahovaiko. Eesti meister FC Levadia kaotas samuti Leedus mängides FK Taurasele 0:1, lastes omale värava lüüa juba avaminutil. Kahjuks pole infot selle kohta, mitmendal sekundil see juhtus.

JK Sillamäe Kalev kaotas aga kodus Riia Skontole 1:3. Kordusmängud on oktoobri lõpus ja siis selgub ka see, mitu Eesti klubi edasi pääsevad. Lisaks Florale omab kindlasti ka Levadia häid võimalusi, vaja on need vaid ära kasutada.

TrioBeti Balti Liiga 1/8-finaalid, I mäng

1. mängupäev – 22. september 2009
16:30 FC Dinaburg Daugavpils - FK Vėtra Vilnius  0:0
19:00 FK Sūduva Marijampolė - Narva JK Trans  2:0 (0:0)
19:00 TV Nõmme JK Kalju - SK Liepajas Metalurgs  0:1 (0:1)

2. mängupäev – 23. september 2009
16:30 FC Jūrmala - FK Ekranas Panevėžys  1:3 (1:0)
16:30 JK Sillamäe Kalev - FK Skonto Riga  1:3 (1:1)
16:30 FK Tauras Tauragė - Tallinna FC Levadia  1:0 (1:0)
19:00 FC Šiauliai - Tallinna FC Flora  1:1 (1:0)

Algselt teisipäeval kell 16:30 toimuma pidanud kohtumine FK Banga Gargždai ja FK Ventspilsi vahel on edasi lükatud seoses Ventspilsi pingelise mängugraafikuga UEFA Euroopa Liigas.