09.2009

22:25

Kalju ja Trans alustasid Balti liigat kaotustega

Eesti jalgpalliklubid alustasid TrioBet Balti liiga 1/8-finaale kaotustega.

Esimest hooaega Balti liigas osalev Nõmme JK Kalju alistus tugevale Läti klubile Liepaja Metalurgsile A. Le Coq Arenal Deniss Rakelsi 76. minuti väravast 0:1 ning peab võõrsil kõvasti pingutama, et järgmisse ringi pääseda.

Marijampoles FK Suduval külas käinud Narva JK Trans naaseb 0:2 kaotusega. Lisaks kahele väravale oli Sergei Ratnikovi meeskonnale halvaks uudiseks Sergei Starovoitovi punane kaart.

Kolmapäeval, 23. septembril võõrustab JK Sillamäe Kalev lätlaste Riia Skontot, Tallinna FC Levadia ja Tallinna FC Flora aga mängivad Leedus, kus ollakse vastamisi vastavalt FK Taurage ja FK Šiauliaiga.

Liiga formaat on võrreldes varasemate aastatega muutunud ja alustatakse kohe otsustavate mängudega. 16 meeskonda on jaotatud paaridesse ja iga paari parim pääseb pärast kodus ja võõrsil mängimist veerandfinaali.

TrioBeti Balti Liiga 1/8-finaalid, I mäng

1. mängupäev – 22. september 2009
16:30 FC Dinaburg Daugavpils - FK Vėtra Vilnius  0:0
19:00 FK Sūduva Marijampolė - Narva JK Trans  2:0 (0:0)
Väravad: 51. Andrius Urbsys, 73. Ramunas Radavicius
19:00 TV Nõmme JK Kalju - SK Liepajas Metalurgs  0:1 (0:1)
Värav: 76. Deniss Rakels

2. mängupäev – 23. september 2009
16:30 FC Jūrmala - FK Ekranas Panevėžys 1:3 (1:0)
Väravad: 35. Kalns - 66. Varnas, 77., 90. Galkevičius
16:30 JK Sillamäe Kalev - FK Skonto Riga  1:3 (1:1)
16:30 FK Tauras Tauragė - Tallinna FC Levadia  1:0 (1:0)
Värav: 1. Draugunevicius
19:00 Viasat Sport Baltic otseülekanne FK Šiauliai - Tallinna FC Flora

Algselt teisipäeval kell 16:30 toimuma pidanud kohtumine FK Banga Gargždai ja FK Ventspilsi vahel on edasi lükatud seoses Ventspilsi pingelise mängugraafikuga UEFA Euroopa Liigas.