28

10.2009

20:49

Kalju, Sillamäe ja Trans kukkusid Balti liigast välja

TrioBet Balti liiga kolmapäevased kohtumised Eesti klubidele rõõmu ei toonud, kuivõrd välja langesid kõik kolm väljakul käinud meeskonda – Narva JK Trans, JK Sillamäe Kalev ja Nõmme JK Kalju.

Võõrsil leedukate Marijampole FK Suduvale 0:2 alistunud Trans asus kordusmängus Aleksandr Tarassenkovi 39. minuti väravast küll 1:0 juhtima, kuid Ricardas Beniusase tabamus 54. minutil viigistas seisu. Kokkuvõttes seega 3:1 eduga edasi Suduva.

SK Liepajas Metalurgs ei andnud Nõmme JK Kaljule võimalust, kui avapoolaeg võideti 4:0 ning kohtumine 5:2. Kokkuvõttes sai Metalurgs edasi tulemusega 6:2. Teine läti klubi Riia Skonto sai JK Sillamäe Kalevist jagu 1:0 ning pääses kahe kohtumise kokkuvõttes edasi resultaadiga 4:1.

Eesti klubidest pääsesid veerandfinaali Tallinna FC Levadia ning Tallinna FC Flora. Kevadises veerandfinaalis läheb Flora vastamisi Leedu meistritiitli poole sammuva Panevežyse Ekranase ja Levadia Suduvaga.