27

10.2009

13:19

Levadia ja Flora pääsesid Balti liigas edasi

Tallinna FC Levadia alistas TrioBet Balti liiga kaheksandikfinaalide korduskohtumises Maarjamäel 3:0 Taruage FK Taurase ning pääses kokkuvõttes tulemusega 3:1 edasi.

Levadia tegi sotid selgeks juba avapoolajal, kui vastavalt 27. ja 40. minutil jõudsid sihile Deniss Malov ja Vitali Leitan. Konstantin Nahki penalti 71. minutil kindlustas ülekaalu võõrustajatele.

Võõrsil leedukate FK Šiauliaiga 1:1 viigistanud Tallinna FC Flora jäi sarnaselt avakohtumisele ka A. Le Coq Arenal varakult kaotusseisu, kuid tänu vahetusest sekkunud Vjatšeslav Zahovaiko kübaratrikile võeti kodupubliku silme all siiski lisaajal 3:1 võit.

Zahovaiko oli täpne 78., 93. ja 117. minutil ning koos avakohtumise tabamusega on tal kirjas neli väravat.

Veerandfinaalidesse on juba jõudnud ka FK Vėtra Vilnius, kes pääses edasi tänu FC Dinaburg Daugavpilsi sarjast eemaldamisele.

FC Jurmala vastu koduväljakul duubelkoosseisu kasutanud Panevežyse Ekranas pidi küll lätlaste 1:0 paremust tunnistama, ent tänu avaringi 3:1 võidule pääsesid nad tulemusega 3:2 edasi.

Ülejäänud kolm Eesti klubi JK Sillamäe Kalev, Nõmme JK Kalju ja Narva JK Trans peavad oma mängu kolmapäeval, neist Trans kodus, ülejäänud aga võõrsil.