Tartu JK Welco (08)
Viljandi JK Tulevik I (08)
Viljandi JK Tulevik II (08)
FC Ülenurme (08)

Mänguaeg on sõltuvalt võistkondade arvust turniiril erinev – 5 võistkonnaga turniiril 2 x 12 min ja 4 võistkonnaga turniiril 2 x 15 min. Igal võistkonnal on turniiripäeval kokku vastavalt kas 3 või 4 kohtumist. Paus poolaegade vahel 5 minutit ja  sama võistkonna 2 mängu vahel 10 minutit (min).

I VOOR

1. turniir

Turniir toimub pühapäeval, 28. mail algusega kell 17.30 Põlva Lootospargis, Piiri 5
Turniiri läbiviija Põlva FC Lootos II (kontakt Avo Jakovits, tel 5808 8408), kohtunikud Kaupo Põld ja Ave-Lii Laas
Osalejad võistkonnad: FC Elva Punane, Põlva FC Lootos I, Põlva FC Lootos II ja Jõgeva SK Noorus-96

2. turniir

Turniir toimub laupäeval, 20. mail algusega kell 09.00 Tartu Sepa jalgpallikeskuses, Sepa 15a, Tartu
Turniiri läbiviija on Tartu JK Tammeka Valge (kontakt Imre Sarv, tel 502 5765), kohtunikud Ken Viidebaum ja Erki Kade
Osalejad võistkonnad: FC Otepää, Tartu JK Tammeka Valge, Tartu JK Tammeka Sepa ja FC Tarvastu