U10-B.S

Hooaeg 2018

Osalevad võistkonnad:

FC Elva Punane (09)
JK Narva Trans (09)
Kohila Püsivus (09)
Põlva FC Lootos (09)
FC Otepää (09)
FC Paide (09)
Põltsamaa Sport (09)
FC Sillamäe Kalev (09)
Suure-Jaani United (09)
Tartu JK Tammeka Valge I (09)
Tartu JK Tammeka Valge II (09)
Tartu JK Tammeka Kollane (09)
Tartu JK Tammeka Must (09)
Tartu JK Tammeka Sepa (09)
Viljandi JK Tulevik II (09)

Mänguaeg on 2 x 12 min 5 võistkonnaga turniiril. Paus poolaegade vahel 5 minutit ja  sama võistkonna 2 mängu vahel 10 minutit (min).

I VOOR


1. turniir

Turniir toimub laupäeval, 26. mail algusega kell 14.00 Nike Arena Elva kunstmurul, Puiestee 2, Elva
Turniiri läbiviija FC Elva Punane (kontakt Kauri Käos 5559 2607)
Osalejad võistkonnad: FC Elva Punane, JK Narva Trans, Kohila Püsivus, Põlva FC Lootos ja FC Otepää

Ajakava:
I väljak
14.00 JK Narva Trans - FC Otepää
14.45 FC Otepää - Kohila Püsivus
15.30 Kohila Püsivus - FC Elva Punane
16.15 FC Elva Punane - Põlva FC Lootos
17.00 Põlva FC Lootos - JK Narva Trans
II väljak
14.00 Kohila Püsivus - Põlva FC Lootos
14.45 FC Elva Punane - JK Narva Trans
15.30 Põlva FC Lootos - FC Otepää
16.15 JK Narva Trans - Kohila Püsivus
17.00 FC Otepää - FC Elva Punane

2. turniir

Turniir toimub laupäeval, 26. mail algusega kell 10.00 Paide Gümnaasiumi staadionil, Aiavilja 3, Paide
Turniiri läbiviija FC Paide (kontakt Veiko Kurim, tel 523 1218), kohtunikud Kristjan Kurim ja Morten Pihlak
Osalejad võistkonnad: FC Paide, Põltsamaa Sport, FC Sillamäe Kalev, Suure-Jaani United ja Tartu JK Tammeka Valge I

Ajakava:
10.00 Põltsamaa Sport - FC Paide

10.30 Tartu JK Tammeka Valge I - Suure-Jaani United
11.00 FC Sillamäe Kalev - FC Paide
11.30 Põltsamaa Sport - Tartu JK Tammeka Valge I
12.00 FC Sillamäe Kalev - Suure-Jaani United
12.30 FC Paide - Tartu JK Tammeka Valge I
13.10 FC Sillamäe Kalev - Tartu JK Tammeka Valge I
13.40 Suure-Jaani United - Põltsamaa Sport 
14.20 FC Sillamäe Kalev - Põltsamaa Sport
14.50 Suure-Jaani United - FC Paide

3. turniir

Turniir toimub pühapäeval, 20. mail algusega kell 09.00 Tartu Sepa Jalgpallikeskuse kunstmurul, Sepa 15a
Turniiri läbiviija Tartu JK Tammeka Valge II (kontakt Silver Bohl, tel 5647 2286), kohtunikud Marti Pähn ja Erki Kade
Osalejad võistkonnad: Tartu JK Tammeka Valge II, Tartu JK Tammeka Kollane, Tartu JK Tammeka Must, Tartu JK Tammeka Sepa ja Viljandi JK Tulevik II

Ajakava:
I väljak
09.00 Tartu JK Tammeka Valge II - Tartu JK Tammeka Sepa
09.45 Tartu JK Tammeka Sepa - Tartu JK Tammeka Kollane
10.30 Tartu JK Tammeka Kollane - Viljandi JK Tulevik II
11.15 Viljandi JK Tulevik II - Tartu JK Tammeka Must
12.00 Tartu JK Tammeka Must - Tartu JK Tammeka Valge II
II väljak
09.00 Tartu JK Tammeka Kollane - Tartu JK Tammeka Must
09.45 Viljandi JK Tulevik II - Tartu JK Tammeka Valge II
10.30 Tartu JK Tammeka Must - Tartu JK Tammeka Sepa
11.15 Tartu JK Tammeka Valge II - Tartu JK Tammeka Kollane
12.00 Tartu JK Tammeka Sepa - Viljandi JK Tulevik II

II VOOR


1. turniir
 
Turniir toimub pühapäeval, 17. juunil algusega kell 10.00 Otepää Aedlinna väljakul, Tennisevälja 3, Otepää
Turniiri läbiviija FC Otepää (kontakt Martin Raid, tel 5622 4920), kohtunikud Kaur Nukka ja Taavi Aaliste
Osalejad võistkonnad: FC Otepää, FC Elva Punane, Tartu JK Tammeka Valge I, Tartu JK Tammeka Valge II ja Viljandi JK Tulevik II

Ajakava:
I väljak
10.00 FC Elva Punane - Viljandi JK Tulevik II
10.45 Viljandi JK Tulevik II - Tartu JK Tammeka Valge I
11.30 Tartu JK Tammeka Valge I - FC Otepää
12.15 FC Otepää - Tartu JK Tammeka Valge II
13.00 Tartu JK Tammeka Valge II - FC Elva Punane
II väljak
10.00 Tartu JK Tammeka Valge I - Tartu JK Tammeka Valge II
10.45 FC Otepää - FC Elva Punane
11.30 Tartu JK Tammeka Valge II - Viljandi JK Tulevik II
12.15 FC Elva Punane - Tartu JK Tammeka Valge I
13.00 Viljandi JK Tulevik II - FC Otepää

2. turniir 

Turniir toimub pühapäeval, 17. juunil algusega kell 16.00 Tartu Sepa Jalgpallikeskuse kunstmurul, Sepa 15a, Tartu
Turniiri läbiviija Tartu JK Tammeka Must (kontakt Madis Metsmägi, tel 554 4759), peakohtunikud Dominic Laaneots
Osalejad võistkonnad: Tartu JK Tammeka Must, Tartu JK Tammeka Kollane, FC Paide, Kohila Püsivus ja FC Sillamäe Kalev

Ajakava:
I väljak
16.00 Tartu JK Tammeka Kollane - FC Sillamäe Kalev
16.45 FC Sillamäe Kalev - FC Paide
17.30 FC Paide - Tartu JK Tammeka Must
18.15 Tartu JK Tammeka Must - Kohila Püsivus
19.00 Kohila Püsivus - Tartu JK Tammeka Kollane
II väljak
16.00 FC Paide - Kohila Püsivus
16.45 Tartu JK Tammeka Must - Tartu JK Tammeka Kollane
17.30 Kohila Püsivus - FC Sillamäe Kalev
18.15 Tartu JK Tammeka Kollane - FC Paide
19.00 FC Sillamäe Kalev - Tartu JK Tammeka Must

3. turniir 

Turniir toimub pühapäeval, 10. juunil algusega kell 12.30 Põltsamaa jalgpallistaadionil, Lille 18, Põltsamaa
Turniiri läbiviija Põltsamaa Sport (kontakt Silvar Luht, tel 526 8678), peakohtunikud Janar Maiste
Osalejad võistkonnad: Põltsamaa Sport, Tartu JK Tammeka Sepa, JK Narva Trans, Põlva FC Lootos ja Suure-Jaani United

Ajakava:
12.30 Põltsamaa Sport - Tartu JK Tammeka Sepa
13.00 Põlva FC Lootos - Suure-Jaani United
13.30 Tartu JK Tammeka Sepa - JK Narva Trans 
14.00 Suure-Jaani United - Põltsamaa Sport
14.30 JK Narva Trans - Põlva FC Lootos
15.00 Suure-Jaani United - Tartu JK Tammeka Sepa
15.30 Põlva FC Lootos - Põltsamaa Sport 
16.00 JK Narva Trans - Suure-Jaani United
16.30 Tartu JK Tammeka Sepa - Põlva FC Lootos
17.00 Põltsamaa Sport - JK Narva Trans 

III VOOR


1. turniir
 
Turniir toimub pühapäeval, 12. augustilalgusega kell 13.00 Põlva Lootospargis, Piiri 1, Põlva
Turniiri läbiviija Põlva FC Lootos (kontakt Avo Jakovits, tel 5808 ), kohtunikud Kaido Meinhard Kukli ja Sander Sellis
Osalejad võistkonnad: Põlva FC Lootos, FC Elva Punane, Tartu JK Tammeka Sepa, Põltsamaa Sport ja Tartu JK Tammeka Valge I

Ajakava:
I väljak
13.00 FC Elva Punane - Põlva FC Lootos
13.45 Põltsamaa Sport - Tartu JK Tammeka Valge I
14.30 Tartu JK Tammeka Sepa - Põltsamaa Sport
15.15 Põlva FC Lootos - Tartu JK Tammeka Valge I
16.00 Tartu JK Tammeka Sepa - FC Elva Punane
II väljak
13.00 Tartu JK Tammeka Valge I - Tartu JK Tammeka Sepa

13.45 Põlva FC Lootos - Tartu JK Tammeka Sepa
14.30 Tartu JK Tammeka Valge I - FC Elva Punane
15.15 FC Elva Punane - Põltsamaa Sport
16.00 Põltsamaa Sport - Põlva FC Lootos

2. turniir 

Turniir toimub laupäeval, 25. augustil algusega kell 16.00 Suure-Jaani Gümnaasiumi staadionil, Tallinna 24
Turniiri läbiviija Suure-Jaani United (kontakt Sergei Vassiljev, tel 5191 3293), kohtunikud Sander Hiiemäe, Artis Loho ja Ainar Vainaru
Osalejad võistkonnad: Suure-Jaani United, FC Otepää, Tartu JK Tammeka Valge II, FC Paide ja Tartu JK Tammeka Must

Ajakava:
I väljak
16.00 FC Otepää - Tartu JK Tammeka Must
16.45 Tartu JK Tammeka Must - Tartu JK Tammeka Valge II
17.30 Tartu JK Tammeka Valge II - Suure-Jaani United
18.15 Suure-Jaani United - FC Paide
19.00 FC Paide - FC Otepää
II väljak
16.00 Tartu JK Tammeka Valge II - FC Paide
16.45 Suure-Jaani United - FC Otepää
17.30 FC Paide - Tartu JK Tammeka Must
18.15 FC Otepää - Tartu JK Tammeka Valge II
19.00 Tartu JK Tammeka Must - Suure-Jaani United

3. turniir

Turniir toimub laupäeval, 11. augustil algusega kell 16.00 Sillamäe kunstmuruväljakul, Kesk 30, Sillamäe
Turniiri läbiviija FC Sillamäe Kalev (kontakt Juri Žukov, tel 5860 9747), kohtunikud Artjom Globenko ja Nikita Solovjov
Osalejad võistkonnad: FC Sillamäe Kalev, Viljandi JK Tulevik II, Kohila Püsivus, JK Narva Trans ja Tartu JK Tammeka Kollane

Ajakava:
I väljak
16.00 FC Sillamäe Kalev - JK Narva Trans
16.45 FC Sillamäe Kalev - Tartu JK Tammeka Kollane
17.30 FC Sillamäe Kalev - Kohila Püsivus
18.15 JK Narva Trans - Kohila Püsivus
19.00 FC Sillamäe Kalev - Viljandi JK Tulevik II
II väljak
16.00 Tartu JK Tammeka Kollane - Kohila Püsivus
16.45 Kohila Püsivus - Viljandi JK Tulevik II
17.30 JK Narva Trans - Viljandi JK Tulevik II
18.15 Tartu JK Tammeka Kollane - Viljandi JK Tulevik II
19.00 JK Narva Trans - Tartu JK Tammeka Kollane 

IV VOOR


1. turniir

Turniir toimub pühapäeval, 02. septembril algusega kell 11.00 Kohila staadionil, Kooli 1
Turniiri läbiviija Kohila Püsivus (kontakt Taavi Aus, tel 5664 1391), kohtunikud Georg Markus Tammverk ja Karel Meerbach
Osalejad võistkonnad: Kohila Püsivus, FC Elva Punane, Põltsamaa Sport, Suure-Jaani United ja Tartu JK Tammeka Must

Ajakava:
I väljak
11:00 FC Elva Punane - Põltsamaa Sport
11:40 ElvFC a Punane - Kohila Püsivus
12:20 Kohila Püsivus - Põltsamaa Sport
13:00 Kohila Püsivus - Suure-Jaani United
13:40 Kohila Püsivus - Tartu JK Tammeka Must
II väljak
11:00 Suure Jaani United - Tartu JK Tammeka Must
11:40 Suure Jaani United - Põltsamaa Sport
12:20 FC Elva Punane - Tartu JK Tammeka Must
13:00 Tartu JK Tammeka Must - Põltsamaa Sport
13:40 FC Elva Punane - Suure Jaani United

2. turniir 

Turniir toimub pühapäeval, 30. septembril algusega kell 13.00 Viljandi kunstmurul, Ranna pst 7
Turniiri läbiviija Viljandi JK Tulevik II (kontakt Rain Tölpus, tel 5557 0197)
Osalejad võistkonnad: Viljandi JK Tulevik II, Põlva FC Lootos, FC Otepää, Tartu JK Tammeka I ja Tartu JK Tammeka II

Ajakava:
I väljak
13.00 Põlva FC Lootos - Tartu JK Tammeka II
13.45 Tartu JK Tammeka II - FC Otepää
14.30 FC Otepää - Viljandi JK Tulevik II
15.15 Viljandi JK Tulevik II - Tartu JK Tammeka I
16.00 Tartu JK Tammeka I - Põlva FC Lootos
II väljak
13.00 FC Otepää - Tartu JK Tammeka I
13.45 Viljandi JK Tulevik II - Põlva FC Lootos
14.30 Tartu JK Tammeka I - Tartu JK Tammeka II
15.15 Põlva FC Lootos - FC Otepää
16.00 Tartu JK Tammeka II - Viljandi JK Tulevik II

3. turniir

Turniir toimub pühapäeval, 02. septembril algusega kell 12.00 Narva Kalevi Fama staadionil, Hariduse 22
Turniiri läbiviija JK Narva Trans (kontakt Aleksey Yagudin, tel 5557 0098), peakohtunik Aleksandr Zakarljuka
Osalejad võistkonnad; JK Narva Trans, FC Sillamäe Kalev, FC Paide, Tartu JK Tammeka Valge I ja Tartu JK Tammeka Valge II

Ajakava:
I väljak
12.00 FC Sillamäe Kalev - Tartu JK Tammeka Valge II
12.45 Tartu JK Tammeka Valge II - FC Paide
13.30 FC Paide - JK Narva Trans
14.15 JK Narva Trans - Tartu JK Tammeka Valge I
15.00 Tartu JK Tammeka Valge I - FC Sillamäe Kalev
II väljak
12.00 FC Paide - Tartu JK Tammeka Valge I
12.45 JK Narva Trans - FC Sillamäe Kalev
13.30 Tartu JK Tammeka Valge I - Tartu JK Tammeka Valge II
14.15 FC Sillamäe Kalev - FC Paide
15.00 Tartu JK Tammeka Valge II - JK Narva Trans

Peasponsor

  • LHV

Suurtoetajad

  • Nike
  • A.Le Coq
  • Tele 2
  • Betsafe
  • Rimi

Toetajad

  • ABC Motors
  • Ramirent
  • FIFAA
  • Taisto
  • MyFitness
  • SIS
  • Baltman
  • Krausberg

Lennupartner

  • Nordica

Meediapartnerid

  • ERR
  • Õhtuleht
  • Soccernet

Partnerid

  • UEFA
  • FIFA
  • Kultuuriministeerium
  • EOK
  • Tallinn

Sotsiaalpartnerid

  • SPIN
  • SOS Lasteküla