U9-A.S/E

Hooaeg 2017

Osalevad võistkonnad:


FC Elva Valge (09)
Tartu FC Helios Kollane (09)
Tartu FC Helios Punane (09)
Tartu FC Santos (09)
Tartu JK Tammeka Raadi (09)
Tartu JK Tammeka Sinine (09)
Viljandi JK Tulevik I (09)
Sillamäe JK Dina (09)
Jõhvi FC Lokomotiv Sinine (09) 
Jõhvi FC Lokomotiv Punane (09) 
JK Narva Trans (09)
Rakvere JK Tarvas Kollane (09)
Rakvere JK Tarvas Must (09)
JK Sillamäe Kalev (09)
Kohtla-Järve JK Järve (09)

Mänguaeg on 2 x 10 min. Igal võistkonnal on turniiripäeval kokku 4 kohtumist. Paus poolaegade vahel 5 minutit ja  sama võistkonna 2 mängu vahel 10 minutit (min).

I VOOR


1. turniir

Turniir toimub pühapäeval, 28. mail algusega kell 16.00 Tartu Veeriku staadionil, Veeriku 41, Tartu
Turniiri läbiviija Tartu FC Helios Kollane (kontakt Urmo Viickberg, tel 5665 6708), kohtunikud Sander Aukust ja Koit Krusberg
Osalejad võistkonnad: FC Elva Valge, Tartu FC Helios Kollane, Tartu FC Helios Punane, Tartu FC Santos ja Tartu JK Tammeka Raadi

Ajakava:
16.00 Tartu FC Santos - Tartu FC Helios Kollane
16.25 FC Elva Valge - Tartu FC Helios Punane
16.50 Tartu FC Santos - Tartu JK Tammeka Raadi
17.20 Tartu FC Helios Kollane - FC Elva Valge
17.45 Tartu JK Tammeka Raadi - Tartu FC Helios Punane
18.10 FC Elva Valge - Tartu FC Santos 
18.35 Tartu FC Helios Punane - Tartu FC Helios Kollane
19.00 Tartu JK Tammeka Raadi - FC Elva Valge
19.25 Tartu FC Helios Punane - Tartu FC Santos
19.50 Tartu FC Helios Kollane - Tartu JK Tammeka Raadi 

2. turniir

Turniir toimub pühapäeval, 21. mail algusega kell 11.00 Voka staadionil, Metsa 2, Voka alevik
Turniiri läbiviija Jõhvi FC Lokomotiv Punane (kontakt Vladimir Zakharenkov, tel 5561 1165), peakohtunik Rene Merilo
Osalevad võistkonnad: Tartu JK Tammeka Sinine, VIljandi JK Tulevik I, Sillamäe JK Dina, Jõhvi FC Lokomotiv Sinine ja Jõhvi FC Lokomotiv Punane

Ajakava:
I väljak
11.00 Viljandi JK Tulevik I - Jõhvi FC Lokomotiv Punane
11.40 Jõhvi FC Lokomotiv Punane - Sillamäe JK Dina
12.20 Sillamäe JK Dina - Tartu JK Tammeka Sinine
13.00 Tartu JK Tammeka Sinine - Jõhvi FC Lokomotiv Sinine
13.40 Jõhvi FC Lokomotiv Sinine - Viljandi JK Tulevik I
II väljak
11.00 Sillamäe JK Dina - Jõhvi FC Lokomotiv Sinine
11.40 Tartu JK Tammeka Sinine - Viljandi JK Tulevik I
12.20 Jõhvi FC Lokomotiv Sinine - Jõhvi FC Lokomotiv Punane
13.00 Viljandi JK Tulevik I - Sillamäe JK Dina
13.40 Jõhvi FC Lokomotiv Punane - Tartu JK Tammeka Sinine

3. turniir

Turniir toimub pühapäeval, 21. mail algusega kell 11.00 Sillamäe Kalevi munstmurul, Kesk 30, Sillamäe
Turniiri läbiviija on JK Sillamäe Kalev (kontakt Vladimir Peresild, tel 55959866), kohtunikud Peakohtunik Lasyi Vasyl ja Sergei Dervenjov
Osalejad võistkonnad: JK Narva Trans, Rakvere JK Tarvas Kollane, Rakvere JK Tarvas Must, Kohtla-Järve JK Järve ja JK Sillamäe Kalev

Ajakava:
I väljak
11.00 Rakvere JK Tarvas Kollane - Kohtla-Järve JK Järve

11.40 Kohtla-Järve JK Järve - Rakvere JK Tarvas Must
12.20 Rakvere JK Tarvas Must - JK Narva Trans
13.00 JK Narva Trans - JK Sillamäe Kalev
13.40 JK Sillamäe Kalev - Rakvere JK Tarvas Kollane
I väljak
11.00 Rakvere JK Tarvas Must - JK Sillamäe Kalev

11.40 JK Narva Trans - Rakvere JK Tarvas Kollane
12.20 JK Sillamäe Kalev - Kohtla-Järve JK Järve
13.00 Rakvere JK Tarvas Kollane - Rakvere JK Tarvas Must
13.40 Kohtla-Järve JK Järve - JK Narva Trans


Peasponsor

  • LHV

Suurtoetajad

  • Nike
  • A.Le Coq
  • Tele 2
  • Betsafe
  • Rimi

Toetajad

  • Renault
  • ABC Motors
  • Ramirent
  • FIFAA
  • Saaremaa
  • Taisto
  • MyFitness
  • SIS

Meediapartnerid

  • ERR
  • Õhtuleht

Partnerid

  • UEFA
  • FIFA
  • Kultuuriministeerium
  • EOK
  • Tallinn