U9-A.S/E

Hooaeg 2017

Osalevad võistkonnad:


FC Elva Valge (09)
Tartu FC Helios Kollane (09)
Tartu FC Helios Punane (09)
Tartu FC Santos (09)
Tartu JK Tammeka Raadi (09)
Tartu JK Tammeka Sinine (09)
Viljandi JK Tulevik I (09)
Sillamäe JK Dina (09)
Jõhvi FC Lokomotiv Sinine (09) 
Jõhvi FC Lokomotiv Punane (09) 
JK Narva Trans (09)
Rakvere JK Tarvas Kollane (09)
Rakvere JK Tarvas Must (09)
JK Sillamäe Kalev (09)
Kohtla-Järve JK Järve (09)

Mänguaeg on 2 x 10 min. Igal võistkonnal on turniiripäeval kokku 4 kohtumist. Paus poolaegade vahel 5 minutit ja  sama võistkonna 2 mängu vahel 10 minutit (min).

I VOOR


1. turniir

Turniir toimub pühapäeval, 28. mail algusega kell 16.00 Tartu Veeriku staadionil, Veeriku 41, Tartu
Turniiri läbiviija Tartu FC Helios Kollane (kontakt Urmo Viickberg, tel 5665 6708), kohtunikud Sander Aukust ja Koit Krusberg
Osalejad võistkonnad: FC Elva Valge, Tartu FC Helios Kollane, Tartu FC Helios Punane, Tartu FC Santos ja Tartu JK Tammeka Raadi

Ajakava:
16.00 Tartu FC Santos - Tartu FC Helios Kollane
16.25 FC Elva Valge - Tartu FC Helios Punane
16.50 Tartu FC Santos - Tartu JK Tammeka Raadi
17.20 Tartu FC Helios Kollane - FC Elva Valge
17.45 Tartu JK Tammeka Raadi - Tartu FC Helios Punane
18.10 FC Elva Valge - Tartu FC Santos 
18.35 Tartu FC Helios Punane - Tartu FC Helios Kollane
19.00 Tartu JK Tammeka Raadi - FC Elva Valge
19.25 Tartu FC Helios Punane - Tartu FC Santos
19.50 Tartu FC Helios Kollane - Tartu JK Tammeka Raadi 

2. turniir

Turniir toimub pühapäeval, 21. mail algusega kell 11.00 Voka staadionil, Metsa 2, Voka alevik
Turniiri läbiviija Jõhvi FC Lokomotiv Punane (kontakt Vladimir Zakharenkov, tel 5561 1165), peakohtunik Rene Merilo
Osalevad võistkonnad: Tartu JK Tammeka Sinine, VIljandi JK Tulevik I, Sillamäe JK Dina, Jõhvi FC Lokomotiv Sinine ja Jõhvi FC Lokomotiv Punane

Ajakava:
I väljak
11.00 Viljandi JK Tulevik I - Jõhvi FC Lokomotiv Punane
11.40 Jõhvi FC Lokomotiv Punane - Sillamäe JK Dina
12.20 Sillamäe JK Dina - Tartu JK Tammeka Sinine
13.00 Tartu JK Tammeka Sinine - Jõhvi FC Lokomotiv Sinine
13.40 Jõhvi FC Lokomotiv Sinine - Viljandi JK Tulevik I
II väljak
11.00 Sillamäe JK Dina - Jõhvi FC Lokomotiv Sinine
11.40 Tartu JK Tammeka Sinine - Viljandi JK Tulevik I
12.20 Jõhvi FC Lokomotiv Sinine - Jõhvi FC Lokomotiv Punane
13.00 Viljandi JK Tulevik I - Sillamäe JK Dina
13.40 Jõhvi FC Lokomotiv Punane - Tartu JK Tammeka Sinine

3. turniir

Turniir toimub pühapäeval, 21. mail algusega kell 11.00 Sillamäe Kalevi munstmurul, Kesk 30, Sillamäe
Turniiri läbiviija on JK Sillamäe Kalev (kontakt Vladimir Peresild, tel 55959866), kohtunikud Peakohtunik Lasyi Vasyl ja Sergei Dervenjov
Osalejad võistkonnad: JK Narva Trans, Rakvere JK Tarvas Kollane, Rakvere JK Tarvas Must, Kohtla-Järve JK Järve ja JK Sillamäe Kalev

Ajakava:
I väljak
11.00 Rakvere JK Tarvas Kollane - Kohtla-Järve JK Järve

11.40 Kohtla-Järve JK Järve - Rakvere JK Tarvas Must
12.20 Rakvere JK Tarvas Must - JK Narva Trans
13.00 JK Narva Trans - JK Sillamäe Kalev
13.40 JK Sillamäe Kalev - Rakvere JK Tarvas Kollane
II väljak
11.00 Rakvere JK Tarvas Must - JK Sillamäe Kalev

11.40 JK Narva Trans - Rakvere JK Tarvas Kollane
12.20 JK Sillamäe Kalev - Kohtla-Järve JK Järve
13.00 Rakvere JK Tarvas Kollane - Rakvere JK Tarvas Must
13.40 Kohtla-Järve JK Järve - JK Narva Trans 

II VOOR


1. turniir

Turniir toimub pühapäeval, 18. juunil algusega kell 11.00 Rakvere kunstmurul, Võidu 67
Turniiri läbiviija Rakvere JK Tarvas Must (kontakt Andres Pajo, tel 505 8371), peakohtunik Taavi Küngas
Osalejad võistkonnad: FC Elva Valge, Viljandi JK Tulevik I, Sillamäe JK Dina, Rakvere JK Tarvas Kollane ja Rakvere JK Tarvas Must

Ajakava:
11.00 Viljandi JK Tulevik I - Rakvere JK Tarvas Must
11.40 Sillamäe JK Dina - Rakvere JK Tarvas Kollane
12.20 Rakvere JK Tarvas Must - Sillamäe JK Dina
13.00 FC Elva Valge - Viljandi JK Tulevik I
13.40 Sillamäe JK Dina - FC Elva Valge
14.20 Rakvere JK Tarvas Kollane - Rakvere JK Tarvas Must
15.00 FC Elva Valge - Rakvere JK Tarvas Kollane
15.40 Viljandi JK Tulevik I - Sillamäe JK Dina
16.20 Rakvere JK Tarvas Kollane - Viljandi JK Tulevik I
17.00 Rakvere JK Tarvas Must - FC Elva Valge 

2. turniir

Turniir toimub pühapäeval, 18. juunil algusega kell 11.00 Tartu Sepa Jalgpallikeskuses (Sepa 15a)
Turniiri läbiviija Tartu JK Tammeka Sinine (kontakt Ervin Laaneots, tel 508 4164), kohtunikud Andre Varusk ja Siim Hummal
Osalejad võistkonnad: Tartu JK Tammeka Sinine, Tartu FC Helios Kollane, Tartu FC Helios Punane, JK Sillamäe Kalev ja Kohtla-Järve JK Järve

Ajakava:
I väljak
11.00 Tartu JK Tammeka Sinine - Kohtla-Järve JK Järve                                                  

11.40 JK Sillamäe Kalev - Tartu JK Tammeka Sinine                                                   
12.20 Tartu FC Helios Punane - JK Sillamäe Kalev                                                  
13.00 Tartu JK Tammeka Sinine - Tartu FC Helios Punane 
13.40 Tartu FC Helios Punane - Kohtla-Järve JK Järve                                                  
I väljak
11.00 Tartu FC Helios Kollane - JK Sillamäe Kalev                                                  

11.40 Tartu FC Helios Punane - Tartu FC Helios Kollane                                                  
12.20 Kohtla-Järve JK Järve - Tartu FC Helios Kollane
13.00 JK Sillamäe Kalev - Kohtla-Järve JK Järve                                                  
13.40 Tartu FC Helios Kollane - Tartu JK Tammeka Sinine

3. turniir

Turniir toimub pühapäeval, 18. juunil algusega kell 11.00 Narva Fama staadionil, Hariduse 22
Turniiri läbiviija JK Narva Trans (kontakt Alexey Yagudin, tel 5557 0098), kohtunikud Artjom Škinjov ja Konstantin Burdakov
Osalejad võistkonnad: JK Narva Trans, Tartu FC Santos, Tartu JK Tammeka Raadi, Jõhvi FC Lokomotiv Sinine ja Jõhvi FC Lokomotiv Punane

Ajakava:
I väljak
11.00 Tartu FC Santos - Jõhvi FC Lokomotiv Punane

11.40 Jõhvi FC Lokomotiv Punane - Tartu JK Tammeka Raadi
12.20 Tartu JK Tammeka Raadi - JK Narva Trans
13.00 JK Narva Trans - Jõhvi FC Lokomotiv Sinine
13.40 Jõhvi FC Lokomotiv Sinine - Tartu FC Santos
II väljak
11.00 Tartu JK Tammeka Raadi - Jõhvi FC Lokomotiv Sinine
11.40 JK Narva Trans - Tartu FC Santos
12.20 Jõhvi FC Lokomotiv Sinine - Jõhvi FC Lokomotiv Punane
13.00 Tartu FC Santos - Tartu JK Tammeka Raadi
13.40 Jõhvi FC Lokomotiv Punane - JK Narva Trans 

III VOOR 


1. turniir

Turniir toimub pühapäeval, 13. augustil algusega kell 11.00 Ahtme Gümnaasiumi staadionil, Altserva 6, Kohtla-Järve
Turniiri läbiviija Kohtla-Järve JK Järve (kontakt Oleg Lukjanov, tel 5340 5925), kohtunikud Oleg Lukjanov ja Kirill Davidenko
Osalejad võistkonnad: Kohtla-Järve JK Järve, JK Narva Trans, Jõhvi FC Lokomotiv Punane, Tartu JK Tammeka Sinine ja Tartu FC Helios Kollane

Ajakava:
I väljak
11.00 JK Narva Trans - Kohtla-Järve JK Järve
11.40 Kohtla-Järve JK Järve - Jõhvi FC Lokomotiv Punane
12.20 Jõhvi FC Lokomotiv Punane - Tartu FC Helios Kollane
13.00 Tartu FC Helios Kollane - Tartu JK Tammeka Sinine
13.40 Tartu JK Tammeka Sinine - JK Narva Trans
II väljak
11.00 Jõhvi FC Lokomotiv Punane - Tartu JK Tammeka Sinine
11.40 Tartu FC Helios Kollane - JK Narva Trans
12.20 Tartu JK Tammeka Sinine - Kohtla-Järve JK Järve
13.00 JK Narva Trans - Jõhvi FC Lokomotiv Punane
13.40 Kohtla-Järve JK Järve - Tartu FC Helios Kollane

2. turniir

Turniir toimub 20. augustil algusega kell 12.00 Tartu Annelinna kunstmurul, Annemõisa 6
Turniiri läbiviija Tartu FC Santos (kontakt Siim Roops, tel 5665 6513), peakohtunik Robert Hindriksoo
Osalejad võistkonnad: Viljandi JK Tulevik I, Tartu FC Helios Punane, Tartu FC Santos, Rakvere JK Tarvas Must ja JK Sillamäe Kalev

Ajakava:
I väljak
12.00 Tartu FC Helios Punane - JK Sillamäe Kalev
12.40 JK Sillamäe Kalev - Tartu FC Santos
13.20 Tartu FC Santos - Viljandi JK Tulevik I
14.00 Viljandi JK Tulevik I - Rakvere JK Tarvas Must
14.40 Rakvere JK Tarvas Must - Tartu FC Helios Punane
II väljak
12.00 Tartu FC Santos - Rakvere JK Tarvas Must
12.40 Viljandi JK Tulevik I - Tartu FC Helios Punane
13.20 Rakvere JK Tarvas Must - JK Sillamäe Kalev
14.00 Tartu FC Helios Punane - Tartu FC Santos
14.40 JK Sillamäe Kalev - Viljandi JK Tulevik I

3. turniir

Turniiri toimub pühapäeval, 06. augustil algusega kell 10.00 Rakvere Linnastaadionil, Kastani 12
Turniiri läbiviija Rakvere JK Tarvas Kollane (kontakt Andres Pajo, tel 505 8371), peakohtunik Taavi Küngas
Osalejad võistkonnad: Rakvere JK Tarvas Kollane, FC Elva Valge, Tartu JK Tammeka Raadi, Sillamäe JK Dina ja Jõhvi FC Lokomotiv Sinine

Ajakava:
10.00 Rakvere JK Tarvas Kollane - Jõhvi FC Lokomotiv Sinine
10.40 Tartu JK Tammeka Raadi - Sillamäe JK Dina
11.20 Jõhvi FC Lokomotiv Sinine - Tartu JK Tammeka Raadi 
12.00 FC Elva Valge - Rakvere JK Tarvas Kollane
12.40 Tartu JK Tammeka Raadi - FC Elva Valge
13.20 Sillamäe JK Dina - Jõhvi FC Lokomotiv Sinine
14.00 FC Elva Valge - Sillamäe JK Dina
14.40 Rakvere JK Tarvas Kollane - Tartu JK Tammeka Raadi
15.20 Sillamäe JK Dina - Rakvere JK Tarvas Kollane
16.00 Jõhvi FC Lokomotiv Sinine - FC Elva Valge

 IV VOOR 


 1. turniir

Turniir toimub pühapäeval, 03. septembril algusega kell 11.00 Voka staadionil, ;etsa 2, Toila
Turniiri läbisiija Jõhvi FC Lokomotiv (kontakt Sergei Ivanov, tel 513 7727 ja Vladimir Zakharenkov, tel 5561 1165, kohtunikud Karel Kuznetsov ja Roman Lebedev
Osalejad võistkonnad: Tartu FC Helios Punane, Tartu JK Tammeka Sinine, JK Narva Trans, JK Sillamäe Kalev ja Jõhvi FC Lokomotiv Sinine

Ajakava:
I väljak
11.00 Jõhvi FC Lokomotiv Sinine - JK Narva Trans
11.35 Tartu JK Tammeka Sinine - Tartu FC Helios Punane
12.10 Tartu FC Helios Punane - Jõhvi FC Lokomotiv Sinine
12.45 Jõhvi FC Lokomotiv Sinine - Tartu JK Tammeka Sinine
13.20 Tartu FC Helios Punane - JK Narva Trans
II väljak
11.00 JK Sillamäe Kalev - Tartu JK Tammeka Sinine
11.35 JK Narva Trans - JK Sillamäe Kalev
12.10 Tartu JK Tammeka Sinine - JK Narva Trans
12.45 JK Sillamäe Kalev - Tartu FC Helios Punane
13.20 Jõhvi FC Lokomotiv Sinine - JK Sillamäe Kalev

2. turniir

Turniir toimub pühapäeval, 27. augustil algusega kell 11.00  Sillamäe staadionil, Kesk 30
Turniiri läbiviija Sillamäe JK Dina (kontakt Nikolai Toštšev, tel 5562 6888), kohtunikud Andres Külle ja Andrei Gornev
Osalejad võistkonnad: Sillamäe JK Dina, FC Elva Valge, Tartu FC Santos, Rakvere JK Tarvas Kollane ja Kohtla-Järve JK Järve

Ajakava:
I väljak
11.00 Sillamäe JK Dina - Kohtle-Järve JK Järve
11.35 FC Elva Valge - Rakvere JK Tarvas Kollane
12.10 Rakvere JK Tarvas Kollane - Kohtla-Järve JK Järve
12.45 Sillamäe JK Dina - FC Elva Valge
13.20 Sillamäe JK Dina - Rakvere JK Tarvas Kollane
II väljak
11.00 Tartu FC Santos - Rakvere JK Tarvas Kollane
11.35 Sillamäe JK Dina - Tartu FC Santos
12.10 FC Elva Valge - Tartu FC Santos
12.45 Kohtla-Järve JK Järve - Tartu FC Santos
13.20 Kohtla-Järve JK Järve - FC Elva Valge

3. turniir

Turniir toimub pühapäeval, 03. septembril algusega kell 16.00 Viljandi kunstmurul, Ranna pst 1
Turniiri läbiviija Viljandi JK Tulevik I (kontakt Kevin  Paavo,t tel 5590 5581), peakohtunik Rain Tölpus
Osalejad võistkonnad: Rakvere JK Tarvas Must, Tartu FC Helios Kollane, Tartu JK Tammeka Raadi, Jõhvi FC Lokomotiv Punane ja Viljandi JK Tulevik I

Ajakava:
I väljak
16.00 Tartu FC Helios Kollane - Jõhvi FC Lokomotiv Punane
16.35 Jõhvi FC Lokomotiv Punane - Tartu JK Tammeka Raadi
17.10 Tartu JK Tammeka Raadi - Rakvere JK Tarvas Must
17.45 Rakvere JK Tarvas Must - Viljandi JK Tulevik I
18.20 Viljandi JK Tulevik I - Tartu FC Helios Kollane
II väljak
16.00 Tartu JK Tammeka Raadi - Viljandi JK Tulevik I
16.35 Rakvere JK Tarvas Must - Tartu FC Helios Kollane
17.10 Viljandi JK Tulevik I - Jõhvi FC Lokomotiv Punane
17.45 Tartu FC Helios Kollane - Tartu JK Tammeka Raadi
18.20 Jõhvi FC Lokomotiv Punane - Rakvere JK Tarvas Must 

Peasponsor

  • LHV

Suurtoetajad

  • Nike
  • A.Le Coq
  • Tele 2
  • Betsafe
  • Rimi

Toetajad

  • Renault
  • ABC Motors
  • Ramirent
  • FIFAA
  • Saaremaa
  • Taisto
  • MyFitness
  • SIS
  • Baltman

Meediapartnerid

  • ERR
  • Õhtuleht
  • Soccernet

Partnerid

  • UEFA
  • FIFA
  • Kultuuriministeerium
  • EOK
  • Tallinn