U9-B.N

Hooaeg 2018

Osalevad võistkonnad:

Tallinna FC Ararat (10)
FC Tallinn I (10)
FC Tallinn II (10)
Tallinna FC Flora Mustad (10)
Tallinna FC Flora Rohevalged (10)
Tallinna FC Flora Rohelised (10)
JK Tallinna Kalev Sinine (10)
Rae Spordikool Kalev (10)
Raasiku FC Joker (10)
Keila JK (10)
Kohila Püsivus (10)
Tallinna FC Levadia Roheline (10)
Põhja-Tallinna JK Volta (10)
Viimsi MRJK II (10)
Viimsi MRJK IV (10)
Saue JK (10)

Mänguaeg on turniiril 2 x 12 min. Igal võistkonnal on turniiripäeval kokku 3 kohtumist. Paus poolaegade vahel 5 minutit ja  sama võistkonna 2 mängu vahel 10 minutit (min).

I VOOR


1. turniir

Turniir toimub laupäeval, 26. mail algusega kell 15.00 Lasnamäe Spordikeskuse staadionil, Pae 1, Tallinn
Turniiri läbiviija on Tallinna FC Ararat (kontakt Ruben Arytjunov, tel 501 0789), kohtunikud Mooses Sergei Bolgov ja Bogdan Lukashenko
Osalejad võistkonnad: Tallinna FC Ararat, FC Tallinn I, FC Tallinn II ja Tallinna FC Flora Mustad

Ajakava:
I väljak
15.00 Tallinna FC Ararat - Tallinna FC Flora Mustad
15.45 Tallinna FC Flora Mustad - FC Tallinn II
16.30 FC Tallinn I - Tallinna FC Flora Mustad
II väljak
15.00 FC Tallinn I - FC Tallinn II
15.45 Tallinna FC Ararat - FC Tallinn I
16.30 FC Tallinn II - Tallinna FC Ararat

2. turniir

Turniir toimub pühapäeval, 20. mail algusega kell 10.00 Kotka staadionil, Linnu tee 7, Tallinn
Turniiri läbiviija on Tallinna FC Flora Rohevalged (kontakt Egon Tintse, tel 516 2830)
Osalejad võistkonnad: Tallinna FC Flora Rohevalged, Tallinna FC Flora Rohelised, JK Tallinna Kalev Sinine ja Rae Spordikool Kalev

Ajakava:
I väljak
10.00 Rae Spordikool Kalev - JK Tallinna Kalev Sinine
10.45 Rae Spordikool Kalev - Tallinna FC Flora Rohelised
11.30 Tallinna FC Flora Rohelised - JK Tallinna Kalev Sinine
II väljak
10.00 Tallinna FC Flora Rohevalged - Tallinna FC Flora Rohelised
10.45 JK Tallinna Kalev Sinine - Tallinna FC Flora Rohevalged
11.30 Tallinna FC Flora Rohevalged - Rae Spordikool Kalev

3. turniir

Turniir toimub pühapäeval, 20. mail algusega kell 10.00 Kohila staadionil, Kooli 1, Kohila
Turniiri läbiviija on TKohila Püsivus (kontakt Taavi Aus, tel 5664 1391)
Osalejad võistkonnad: Kohila Püsivus, Keila JK, Raasiku FC Joker ja Tallinna FC Levadia Roheline

Ajakava:
I väljak
10.00 Kohila Püsivus - Tallinna FC Levadia Roheline
10.45 Tallinna FC Levadia Roheline - Raasiku FC Joker
11.30 Keila JK - Tallinna FC Levadia Roheline
II väljak
10.00 Keila JK - Raasiku FC Joker
10.45 Kohila Püsivus - Keila JK
11.30 Raasiku FC Joker - Kohila Püsivus

4. turniir

Turniir toimub pühapäeval, 20. mail algusega kell 11.00 Viimsi Pargi palliplatsil, Pargi tee 7, Viimsi
Turniiri läbiviija on MRJK IV (kontakt Mark Piliste, tel 5811 6195)
Osalejad võistkonnad: Viimsi MRJK IV, Viimsi MRJK II, Saue JK ja Põhja-Tallinna JK Volta

Ajakava:
I väljak

11:00 Viimsi MRJK II - Põhja-Tallinna JK Volta
11:45 Viimsi MRJK II - Saue JK

12:30 Viimsi MRJK II - Viimsi MRJK IV
I väljak
11:00 Viimsi MRJK IV - Saue JK
11:45 Viimsi MRJK IV - Põhja-Tallinna JK Volta
12:30 Saue JK - Põhja Tallinna JK Volta

II VOOR


1. turniir

Turniir toimub pühapäeval, 10. juunil algusega kell 11.00 Sõle jalgpallihallis, Sõle 40a, Tallinn
Turniiri läbiviija on Põhja-Tallinna JK Volta (kontakt Märt Vassiljev, tel 5687 6932)
Osalejad võistkonnad: Põhja-Tallinna JK Volta, Raasiku FC Joker, Tallinna FC Flora Rohevalged ja Tallinna FC Ararat

Ajakava:
I väljak
11.00 Põhja-Tallinna JK Volta - Tallinna FC Flora Rohevalged
11.40 Põhja-Tallinna JK Volta - Tallinna FC Ararat
12.20 Põhja-Tallinna JK Volta - Raasiku FC Joker
II väljak
11.00 Tallinna FC Ararat - Raasiku FC Joker
11.40 Tallinna FC Flora Rohevalged - Raasiku FC Joker
12.20 Tallinna FC Flora Rohevalged - Tallinna FC Ararat

2. turniir

Turniir toimub pühapäeval, 17. juunil algusega kell 11.00 Keila kunstmurul, Ehitajate tee 13, Keila
Turniiri läbiviija on Keila JK (kontakt Tauri Tamkivi, tel 5397 5300)
Osalejad võistkonnad: Keila JK, FC Tallinn I, Tallinna FC Flora Rohelised ja Viimsi MRJK II

Ajakava:
I väljak
11.00 Keila JK - Viimsi MRJK II
11.45 Viimsi MRJK II - Tallinna FC Flora Rohelised
12.30 FC Tallinn I - Viimsi MRJK II
II väljak
11.00 FC Tallinn I - Tallinna FC Flora Rohelised
11.45 Keila JK  FC Tallinn I
12.30 Tallinna FC Flora Rohelised - Keila JK

3. turniir

Turniir toimub laupäeval, 16. juunil algusega kell 14.00 Linnamäe Vene Lütseumi kunstmurul, Läänemere 31, Tallinn
Turniiri läbiviija on FC Tallinn II (kontakt Dmitrijs Sidorovs, tel 551 7337), kohtunikud Sergei Golovatjuk ja Ilja Kisel
Osalejad võistkonnad: FC Tallinn II, Kohila Püsivus, Viimsi MRJK IV ja JK Tallinna Kalev Sinine

Ajakava:
I väljak
14.00 FC Tallinn II - Kohila Püsivus
14.45 Viimsi MRJK IV - FC Tallinn II
15.30 FC Tallinn II - JK Tallinna Kalev Sinine
II väljak
14.00 JK Tallinna Kalev Sinine - Viimsi MRJK IV
14..45 Kohila Püsivus - JK Tallinna Kalev Sinine
15.30 Kohila Püsivus - Viismi MRJK IV

4. turniir

Turniir toimub pühapäeval, 10. juunil algusega kell 10.00 Jüri Gümnaasiumi staadionil, Laste 3, Rae, Harjumaa
Turniiri läbiviija Rae Spordikool Kalev (kontakt Martti Pent, tel 5592 0532), peakohtunik Kaspar Ait
Osalejad võistkonnad: Rae Spordikool Kalev, Tallinna FC Flora Mustad, Tallinna FC Levadia Roheline ja Saue JK

Ajakava:
I väljak
10.00 Tallinna FC Flora Mustad - Rae Spordikool Kalev
10.40 Saue JK - Tallinna FC Flora Mustad
11.20 Tallinna FC Levadia Roheline - Tallinna FC Flora Mustad
II väljak
10.00 Tallinna FC Levadia Roheline - Saue JK
10.40 Rae Spordikool Kalev - Tallinna FC Levadia Roheline
11.20 Rae Spordikool Kalev - Saue JK

III VOOR


1. turniir

Turniir toimub laupäeval, 11. augustilalgusega kell 15.15 Kalevi Keskstaadioni kunstmurul, Staadioni 3, Tallinn
Turniiri läbiviija on JK Tallinna Kalev Sinine (kontakt Joosep Presmann, tel 523 2859)
Osalejad võistkonnad: JK Tallinna Kalev Sinine, Keila JK, Saue JK ja Tallinna FC Ararat 

Ajakava:
I väljak
15.15 Tallinna FC Ararat - Keila JK
15.55 Tallinna FC Ararat - JK Tallinna Kalev Sinine
16.35 Tallinna FC Ararat - Saue JK
II väljak
15.15 JK Tallinna Kalev Sinine - Saue JK
15.55 Keila JK - Saue JK
16.35 Keila JK - JK Tallinna Kalev Sinine

2. turniir 

Turniir toimub pühapäeval, 12. augustil algusega kell 10.00 Kotka staadionil, Linnu tee 5, Tallinn
Turniiri läbiviija Tallinna FC Flora Mustad (kontakt Jürmo Jürgen, tel 5693 7812), peakohtunik Heiki Peljo
Osalejad võistkonnad: Tallinna FC Flora Mustad, Tallinna FC Flora Rohevalged, Kohila Püsivus ja Viimsi MRJK IV

Ajakava:
I väljak
10.00 Tallinna FC Flora Mustad - Viimsi MRJK IV
10.40 Viimsi MRJK IV - Kohila Püsivus
11.20 Tallinna FC Flora Rohevalged - Viimsi MRJK IV
II väljak
10.00 Tallinna FC Flora Rohevalged, Kohila Püsivus 
10.40 Tallinna FC Flora Mustad - Tallinna FC Flora Rohevalged
11.20 Kohila Püsivus - Tallinna FC Flora Mustad

3. turniir

Turniir toimub laupäeval, 19. augustil algusega kell 12.00 Raasiku PK kunstmurul, Meierei 27, Raasiku
Turniiri läbiviija Raasiku FC Joker (kontakt Martti Sikut, tel 2265 8697), kohtunikud Priit Pihlak ja Marjetta Urva
Osalejad võistkonnad: Raasiku FC Joker, Viimsi MRJK IV, Rae Spordikool Kalev ja FC Tallinn I

Ajakava:
I väljak
12.00 Raasiku FC Joker - FC Tallinn I
12.45 FC Tallinn I - Rae Spordikool Kalev
13.30 Viimsi MRJK IV - FC Tallinn I
II väljak
12.00 Viimsi MRJK IV - Rae Spordikool Kalev
12.45 Raasiku FC Joker - Viimsi MRJK IV
13.30 Rae Spordikool Kalev - Raasiku FC Joker

4. turniir

Turniir toimub pühapäeval, 26. augustil algusega kell 16.00 Maarjamäe kunstmurul, Tuulenurga 1, Tallinn
Turniiri läbiviija Tallinna FC Levadia Roheline (kontakt Indrek Petersoo, tel 514 6735), kohtunikud Luisa Klaar ja Katariina Järve
Osalejad võistkonnad: Tallinna FC Levadia Roheline, FC Tallinn II, Tallinna FC Flora Rohelised ja Põhja-Tallinna JK Volta

Ajakava:
I väljak
16.00 Tallinna FC Levadia Roheline - FC Tallinn II
16.45 Tallinna FC Levadia Roheline - Tallinna FC Flora Rohelised
17.30 Tallinna FC Levadia Roheline - Põhja-Tallinna JK Volta
II väljak
16.00 Tallinna FC Flora Rohelised - Põhja-Tallinna JK Volta
16.45 FC Tallinn II - Põhja-Tallinna JK Volta
17.30 Tallinna FC Flora Rohelised - FC Tallinn II

IV VOOR


1. turniir

Turniir toimub pühapäeval, 23. septembril algusega kell 12.00 Kotka hallis, Linnu tee 5, Tallinn
Turniiri läbiviija Tallinna FC Flora Rohelised (kontakt Mario Sergo, tel 5400 5218), kohtunikud Randel Länts ja Andres Kuuse
Osalejad võistkonnad: Tallinna FC Flora Rohelised, Tallinna FC Ararat, Tallinna FC Levadia Roheline ja Viimsi MRJK IV

Ajakava:
I väljak
12.00 Tallinna FC Flora Rohelised - Viimsi MRJK IV
12.40 Viimsi MRJK IV - Tallinna FC Levadia Roheline
13.20 Tallinna FC Ararat - Viimsi MRJK IV
II väljak
12.00 Tallinna FC Ararat - Tallinna FC Levadia Roheline
12.40 Tallinna FC Flora Rohelised - Tallinna FC Ararat
13.20 Tallinna FC Levadia Roheline - Tallinna FC Flora Rohelised

2. turniir

Turniir toimub pühapäeval, 07. oktoobril algusega kell 10.00 Saue kunstmurul, Nurmesalu 9
Turniiri läbiviija Saue JK (kontakt Algis Kelder, tel 552 0079), kohtunikud Reten Klooster ja Erik Reinumägi
Osalejad võistkonnad; Saue JK, Keila JK, Tallinna FC Flora ROhevalged ja FC Tallinn II

Ajakava:
I väljak
10.00 FC Tallinn II - Saue JK
10.40 Keila JK - FC Tallinn II
11.20 FC Tallinn II - Tallinna FC Flora Rohevalged
II väljak
10.00 Tallinna FC Flora Rohevalged - Keila JK
10.40 Saue JK - Tallinna FC Flora Rohevalged
11.20 Keila JK - Saue JK

3. turniir

Turniir toimub laupäeval, 08. septembril algusega kell 11.00 Viimsi pargi palliplatsil (Pargi tee 7)
Turniiri läbiviija Viimsi MRJK II (kontakt Mark Piliste, tel 5811 6195)
Osalejad võistkonnad: Viimsi MRJK II, Raasiku FC Joker, JK Tallinna Kalev Sinine ja Tallinna FC Flora Mustad

Ajakava:
I väljak
11:00 Viimsi MRJK II - Jk Tallinna Kalev Sinine
11:40 Viimsi MRJK II - Tallinna FC Flora Mustad
12:20 Raasiku FC Joker - Viimsi MRJK II
II väljak
11:00 Tallinna FC Flora Mustad - Raasiku FC Joker
11:40 Raasiku FC Joker - JK Tallinna Kalev Sinine
12:20 Tallinna FC Flora Mustad - Tallinna JK Kalev Sinine

4. turniir 

Turniir toimub laupäeval, 22. septembril algusega kell 11.30 Linnamäe Vene Lütseumi 1. kunstmurul (Läänemere 31, Tallinn)
Turniiri läbiviija FC Tallinn I (kontakt Andrei Kalimullin, tel 5562 5585), kohtunikud Alexey Zotov, Deniss Malov
Osalejad võistkonnad: FC Tallinn I, Kohila Püsivus, Rae Spordikool Kalev ja Põhja-Tallinna JK Volta

Ajakava:
I väljak
11.30 Kohila Püsivus - FC Tallinn I
12.10 FC Tallinn I - Rae Spordikool Kalev
12.50 Põhja-Tallinna JK Volta - FC Tallinn I
II väljak
11.30 Põhja-Tallinna JK Volta - Rae Spordikool Kalev
12.10 Kohila Püsivus - Põhja-Tallinna JK Volta
12.50 Rae Spordikool Kalev - Kohila Püsivus 


Peasponsor

  • LHV

Suurtoetajad

  • Nike
  • A.Le Coq
  • Tele 2
  • Betsafe
  • Rimi

Toetajad

  • ABC Motors
  • Ramirent
  • FIFAA
  • Taisto
  • MyFitness
  • SIS
  • Baltman
  • Krausberg

Lennupartner

  • Nordica

Meediapartnerid

  • ERR
  • Õhtuleht
  • Soccernet

Partnerid

  • UEFA
  • FIFA
  • Kultuuriministeerium
  • EOK
  • Tallinn

Sotsiaalpartnerid

  • SPIN
  • SOS Lasteküla