U9-B.N

Hooaeg 2017

Osalevad võistkonnad:

Tallinna FC Flora Valged (09)
Tallinna FC Flora Rohevalged (09)
FC Kose (09)
JK Kuusalu Kalev (09)
Tallinna FC Levadia Valge (09)
Põhja-Tallinna JK Volta (09)
Viimsi MRJK II (09)
Viimsi MRJK IV (09)
Saue JK (09)
JK Tallinna Kalev Sinine (09)
Tallinna Kratid (09)
Tallinna FC Ararat II (09)
Harju JK (09)
Keila JK (09)
JK Kärdla LM (09)
Läänemaa JK (09)
Raplamaa JK Rapla I (09)
Raplamaa JK Rapla II (09)
Saku Sporting (09)
JK Tabasalu Valge (09)

Mänguaeg on turniiril 2 x 12 min. Igal võistkonnal on turniiripäeval kokku 3 kohtumist. Paus poolaegade vahel 5 minutit ja  sama võistkonna 2 mängu vahel 10 minutit (min).

I VOOR


1. turniir

Turniir toimub laupäeval, 20. mail algusega kell 09.30 Kotka hallis, Linnu tee 9, Tallinn
Turniiri läbiviija on Tallinna FC Flora Rohevalged (kontakt Sander Laht, tel 5347 1279), kohtunikud Mooses Leinštrep ja Daniil Miller
Osalejad võistkonnad: Tallinna FC Flora Valged, Tallinna FC Flora Rohevalged, FC Kose ja JK Kuusalu Kalev

Ajakava:
I väljak
09.30 Tallinna FC Flora Rohevalged - JK Kuusalu Kalev

10.15 JK Kuusalu Kalev - Tallinna FC Flora Valged
11.00 FC Kose - JK Kuusalu Kalev
II väljak
09.30 FC Kose - Tallinna FC Flora Valged

10.15 Tallinna FC Flora Rohevalged - FC Kose
11.00 Tallinna FC Flora Rohevalged - Tallinna FC Flora Valged

2. turniir

Info selgub lähiajal

3. turniir

Turniir toimub pühapäeval, 28. mail algusega kell 10.00 Tallinna Kalevi staadioni kunstmurul, Staadioni 3
Turniiri läbiviija JK Tallinna Kalev Sinine (kontakt Ando Hausenberg, tel 5683 6436), kohtunikud Jarlin Pentus ja Freddie Anton Turulinn
Osalejad võistkonnad: Saue JK, JK Tallinna Kalev Sinine, Tallinna Kratid ja Tallinna FC Ararat II 

Ajakava:
I väljak
10.00 JK Tallinna Kalev Sinine - Saue JK

10.40 JK Tallinna Kalev Sinine - Tallinna Kratid
11.20 JK Tallinna Kalev Sinine - Tallinna FC Ararat II
II väljak
10.00 Tallinna Kratid - Tallinna FC Ararat II
10.40 Saue JK - Tallinna FC Ararat II
11.20 Saue JK - Tallinna Kratid

4. turniir

Turniir toimub pühapäeval, 28. mail algusega kell 11.00 Keila kunstmuruväljakul, Ehitajate tee 13, Keila
Turniiri läbiviija Keila JK (kontakt Mart-Mattis Niinepuu, tel 5660 2608), kohtunikud Jako Arikainen ja Tauri Tamkivi
Osalejad võistkonnad: Harju JK, Keila JK, JK Kärdla LM ja Läänemaa JK

Ajakava:
11.00 Harju JK - Keila JK
11.50 Läänemaa JK - JK Kärdla LM
12.40 Harjk JK - JK Kärdla LM
13.20 Läänemaa JK - Keila JK
14.00 Harjk JK - Läänemaa JK
14.50 Keila JK - JK Kärdla LM

5. turniir

Turniir toimub pühapäeval, 28. mail algusega kell 14.30 Tabasalu kunstmurul, Kooli 1
Turniiri läbiviija JK Tabasalu Valge (kontakt Andrus Mitt, tel 5354 3886), kohtunikud Hendrik Nurklik ja Kent Männik
Osalejad võistkonnad: Raplamaa JK I, Raplamaa JK II, Saku Sporting ja JK Tabasalu Valge

Ajakava:
I väljak
14.30 Raplamaa JK I - JK Tabasalu Valge
15.10 JK Tabasalu Valge - Saku Sporting
15.50 Raplamaa JK II - JK Tabasalu Valge
II väljak
14.30 Raplamaa JK II - Saku Sporting
15.10 Raplamaa JK I - Raplamaa JK II
15.50 Saku Sporting - Raplamaa JK I

 




Peasponsor

  • LHV

Suurtoetajad

  • Nike
  • A.Le Coq
  • Tele 2
  • Betsafe
  • Rimi

Toetajad

  • Renault
  • ABC Motors
  • Ramirent
  • FIFAA
  • Saaremaa
  • Taisto
  • MyFitness
  • SIS

Meediapartnerid

  • ERR
  • Õhtuleht

Partnerid

  • UEFA
  • FIFA
  • Kultuuriministeerium
  • EOK
  • Tallinn