U9-B.S

Hooaeg 2017

Osalevad võistkonnad:

FC Elva Punane (09)
FC Elva Roheline (09)
FC Helios Kõrveküla (09)
FC Helios Võru (09)
Põlva FC Lootos I (09)
Põlva FC Lootos II (09)
FC Otepää (09)
Tartu JK Tammeka Valge I (09)
Tartu JK Tammeka Valge II (09)
Tartu JK Tammeka Must I (09)
Tartu JK Tammeka Must II (09)
Viljandi JK Tulevik II (09)
Viljandi JK Tulevik III (09)
Viljandi JK Tulevik IV (09)
FC Ülenurme (09)

Mänguaeg on sõltuvalt võistkondade arvust turniiril erinev – 5 võistkonnaga turniiril 2 x 10 min ja 4 võistkonnaga turniiril 2 x 12 min. Igal võistkonnal on turniiripäeval kokku vastavalt kas 3 või 4 kohtumist. Paus poolaegade vahel 5 minutit ja  sama võistkonna 2 mängu vahel 10 minutit (min).

I VOOR


1. turniir

Turniir toimub laupäeval, 3. juunil algusega kell 10.00 Roosi tn. staadion.
Turniiri läbiviija on FC Helios Võru (kontakt Jaanus Vislapuu, tel 56 257 399), kohtunikud Karl Jörgen Lööper ja Tanel Eit.
Osalejad võistkonnad: FC Elva Punane, FC Elva Roheline, FC Helios Kõrveküla, FC Helios Võru ja Põlva FC Lootos I.

Ajakava:
10:00 FC Elva Roheline - Põlva FC Lootos I
10:40 FC Helios Kõrveküla - FC Helios Võru
11:20 Põlva FC Lootos I - FC Helios Kõrveküla
12:00 FC Elva Punane - FC Elva Roheline
12:40 FC Helios Kõrveküla - FC Elva Punane
13:20 FC Helios Võru - Põlva FC Lootos I
14:00 FC Elva Punane - FC Helios Võru
14:40 FC Elva Roheline - FC Helios Kõrveküla
15:20 FC Helios Võru - FC Elva Roheline
16:00 Põlva FC Lootos I - FC Elva Punane

2. turniir

Turniir toimub pühapäeval, 28. mail algusega kell 12.00 Otepää Aedlinna väljakul
Turniiri läbiviija FC Otepää (kontakt Martin Raid, tel 5622 4920), kohtunikud Mihkel Teder ja Raul Lehismets.
Osalejad võistkonnad: Põlva FC Lootos II, FC Otepää, Tartu JK Tammeka Valge I, Tartu JK Tammeka Valge II, Tartu JK Tammeka Must I

Ajakava:
I väljak
12:00 FC Otepää - Põlva FC Lootos I
12:40 Tartu JK Tammeka Valge I - Tartu JK Tammeka Must I

13:20 FC Otepää - Tartu JK Tammeka Valge I
14:00 Tartu JK Tammeka Valge II - Tartu JK Tammeka Must I
14:40 FC Otepää - Tartu JK Tammeka Must I
II väljak
12:00 Tartu JK Tammeka Valge II - Tartu JK Tammeka Valge I
12:40 FC Otepää - Tartu JK Tammeka Valge II
13:20 Põlva FC Lootos I - Tartu JK Tammeka Must I
14:00 Tartu JK Tammeka Valge I - Põlva FC Lootos I
14:40 Tartu JK Tammeka Valge II - Põlva FC Lootos I

3. turniir

Turniir toimub pühapäeval, 28. mail algusega kell 17.00 Ülenurme staadionil.
Turniiri läbiviija on FC Ülenurme (kontakt Lauri Rand, tel 5807 0003), kohtunikud Rasmus Vahelaan ja Lauri Rand
Osalejad võistkonnad: Tartu JK Tammeka Must II, Viljandi JK Tulevik II, Viljandi JK Tulevik III, Viljandi JK Tulevik IV, FC Ülenurme

Ajakava:
I väljak
17:00 Tartu JK Tammeka Must II - Viljandi JK Tulevik III
17:40 Viljandi JK Tulevik II - FC Ülenurme

18:20 Tartu JK Tammeka Must II - Viljandi JK Tulevik II
19:00 Viljandi JK Tulevik IV - FC Ülenurme
19:40 Tartu JK Tammeka Must II - FC Ülenurme
II väljak
17:00 Viljandi JK Tulevik IV - Viljandi JK Tulevik II
17:40 Tartu JK Tammeka Must II - Viljandi JK Tulevik IV
18:20 Viljandi JK Tulevik III - FC Ülenurme
19:00 Viljandi JK Tulevik II - Viljandi JK Tulevik III
19:40 Viljandi JK tulevik IV - Viljandi JK Tulevik III

II VOOR 


1. turniir

Turniir toimub pühapäeval, 11. juunil algusega kell 15.00 Viljandi kunstmurul
Turniiri läbiviija Viljandi JK Tulevik (kontakt Janar Õunap, tel 5907 6954), kohtunikud Raido Rüütel ja Ergo Hünerson
Osalejad võistkonnad: Fc Elva Punane, FC Otepää, Tartu JK Tammeka Valge I, Viljandi JK Tulevik II, Viljandi JK Tulevik III

Ajakava:
I väljak
17:00 FC Otepää - Viljandi JK Tulevik III
17:40 Tartu JK Tammeka Valge I - Viljandi JK Tulevik II

18:20 Viljandi JK Tulevik III - Tartu JK Tammeka Valge I
19:00 FC Elva Punane - FC Otepäää
19:40 Tartu JK Tammeka Valge I - FC Elva Punane
II väljak
17:00 Viljandi JK Tulevik II - Viljandi JK Tulevik III
17:40 FC Elva Punane - Viljandi JK Tulevik II
18:20 FC Otepää - Tartu JK Tammeka Valge I
19:00 Viljandi JK Tulevik III - FC Otepää
19:40 Viljandi JK tulevik III - FC Elva Punane

2. turniir

Turniir toimub laupäeval, 17. juunil algusega kell 13.00 Palupera staadionil
Turniiri läbiviija FC Elva Roheline (kontakt Andrus Meinart, tel 5291 1177), peakohtunik Vaido Koppala ja Anti Ivaste
Osalejad võistkonnad: Põlva FC Lootos II, FC Elva Roheline, FC Helios Kõrveküla, Viljandi JK Tulevik IV, FC Ülenurme

Ajakava:
I väljak
13:00 FC Elva Roheline - FC Ülenurme
13:40 FC Helios Kõrveküla - Viljandi JK Tulevik IV
14:20 FC Helios Kõrveküla - Põlva FC Lootos II
15:00 Viljandi JK Tulevik IV - FC Ülenurme
15:40 FC Ülenurme - FC Helios Kõrveküla
II väljak
13:00 Põlva FC Lootos II - FC Elva Roheline
13:40 Põlva FC Lootos II - Viljandi JK Tulevik IV
14:20 FC Elva Roheline - FC Helios Kõrveküla
15:00 Viljandi JK Tulevik IV - FC Elva Roheline
15:40 FC Ülenurme - Põlva FC Lootos II

3. turniir

Turniir toimub pühapäeval, 18. juunil algusega kell 18.00 Sepa Jalgpallikeskus
Turniiri läboviija Tartu JK Tammeka Must (kontakt Madis Metsmägi, tel 554 4759), kohtunikud Mihkel Leetsaar ja Mark Naidis
Osalejad võistkonnad: Tartu JK Tammeka Must II, FC Helios Võru, Põlva FC Lootos I, Tartu JK Tammeka Valge II, Tartu JK Tammeka Must I

Ajakava:
I väljak
18:00 Põlva FC Lootos I - Tartu JK Tammeka Must II
18:40 Tartu JK Tammeka Valge II - Tartu JK Tammeka Must I
19:20 Tartu JK Tammeka Must I - Põlva FC Lootos I
20:00 Tartu JK Tammeka Must II - FC Helios Võru
20:40 FC Helios Võru - Tartu JK Tammeka Must II
II väljak
18:00 Põlva FC Lootos I - Tartu JK Tammeka Valge II
18:40 Tartu JK Tammeka Must II -- Tartu JK Tammeka Valge II
19:20 FC Helios Võru - Põlva FC Lootos I
20:00 Tartu JK Tammeka Valge II - FC Helios Võru
20:40 Tartu JK Tammeka Must I - Tartu JK Tammeka Must II

III VOOR 


3.vooru kõikide turniiride info ilmub siia tagasi lähiajal! 

Vabandust! 

IV VOOR 


 1. turniir 

Turniir toimub pühapäeva, 03. septembril algusega kell 13.00 Tartu Sepa Jalgpallikeskuses
Turniiri läbiviija Tartu JK Tammeka Valge II (kontakt Ken Viidebaum, tel 5553 1181), kohtunikud Ken Viidebaum ja Erki Kade.
Osalejad võistkonnad: Tartu JK Tammeka Valge II, FC Helios Kõrveküla, Põlva FC Lootos II, Tartu JK Tammeka Must II, Viljandi JK Tulevik IV

Ajakava:
I väljak
13:00 Tartu JK Tammeka Valge II - FC Helios Kõrveküla
13:40 Tartu JK Tammeka Valge II - Tartu JK Tammeka Must II
14:20 Viljandi JK Tulevik IV - Tartu JK  Tammeka Must II
15:00 FC Helios Kõrveküla - Viljandi JK Tulevik IV
15:40 Tartu JK Tammeka Valge II - Viljandi JK Tulevik IV
II väljak
13:00 Põlva FC Lootos II - Viljandi JK Tulevik IV
13:40 FC Helios Kõrveküla - Põlva FC Lootos II
14:20 Tartu JK Tammeka Valge II - Põlva FC Lootos II
15:00 Põlva FC Lootos II - Tartu JK Tammeka Must II
15:40 FC Helios Kõrveküla - Tartu JK Tammeka Must II

2. turniir

Turniir toimub laupäeval, 02. septembril algusega kell 10.00 Rõngu Keskkooli staadionil
Turniiri läbiviija FC Elva Punane (kontakt Laur Nurme, tel 5811 5017), kohtunikud Andris Altsaar.
Osalejad võistkonnad: Tartu JK Tammeka Valge I, FC Elva Punane, FC Helios Võru, Viljandi JK Tulevik II, FC Ülenurme

Ajakava:
I väljak
10:00 Tartu JK Tammeka Valge I - FC Elva Punane
10:40 Tartu JK Tammeka Valge I - FC Ülenurme
11:20 Viljandi JK Tulevik II - FC Ülenurme
12:00 FC Elva Punane - Viljandi JK Tulevik II
12:40 Tartu JK Tammeka Valge I - Viljandi JK Tulevik II
II väljak
10:00 FC Helios Võru - Viljandi JK Tulevik II
10:40 FC Elva Punane - FC Helios Võru
11:20 Tartu JK Tammeka Valge I - FC Helios Võru
12:00 FC Helios Võru - FC Ülenurme
12:40 FC Elva Punane - FC Ülenurme

3. turniir

Turniir toimub laupäeval, 02. septembril algusega kell 10.30 Põlva Lootospark
Turniiri läbiviija Põlva FC Lootos I (kontakt Avo Jakovitš, tel 5808 8408), peakohtunik Margus Nemvalts.
Osalejad võistkonnad: Viljandi JK Tulevik III, FC Elva Roheline, Põlva FC Lootos I, FC Otepää, Tartu JK Tammeka Must I

Ajakava:
I väljak
10:30 Põlva FC Lootos I - FC Elva Roheline
11:05 Põlva FC Lootos I - FC Otepää
11:40 FC Otepää - Viljandi JK Tulevik III
12:15 Põlva FC Lootos I - Tartu JK Tammeka Must I
12:50 Viljandi JK Tulevik III - Põlva FC Lootos I
II väljak
10:30 FC Otepää - Tartu JK Tammeka Must I
11:05 Viljandi JK Tulevik III - Tartu JK Tammeka Must I
11:40 FC Elva Roheline - Tartu JK Tammeka Must I
12:15 Viljandi JK Tulevik III - FC Elva Roheline
12:50 FC Otepää - FC Elva Roheline

Peasponsor

  • LHV

Suurtoetajad

  • Nike
  • A.Le Coq
  • Tele 2
  • Betsafe
  • Rimi

Toetajad

  • Renault
  • ABC Motors
  • Ramirent
  • FIFAA
  • Saaremaa
  • Taisto
  • MyFitness
  • SIS
  • Baltman

Meediapartnerid

  • ERR
  • Õhtuleht
  • Soccernet

Partnerid

  • UEFA
  • FIFA
  • Kultuuriministeerium
  • EOK
  • Tallinn