U9-B.S

Hooaeg 2018

Osalevad võistkonnad:

FC Elva Punane (10)
Tartu FC Helios Kõrveküla (10)
Tartu FC Helios Lähte (10)
FC Helios Võru (10)
JK FC Valga (10)
Põlva FC Lootos (10)
FC Otepää Valge (10)
Tartu JK Tammeka Sinine (10)
Tartu JK Tammeka Valge (10)
Tartu JK Tammeka Kollane (10)
FC Tarvastu (10)
Tõrva JK (10)
Tartu JK Welco (10)
Viljandi JK Tulevik II (10)
Viljandi JK Tulevik III (10)
FC Ülenurme (10)

Mänguaeg on turniiril 2 x 12 min. Igal võistkonnal on turniiripäeval kokku 3 kohtumist. Paus poolaegade vahel 5 minutit ja  sama võistkonna 2 mängu vahel 10 minutit (min).

I VOOR


1. turniir

Turniir toimub laupäeval, 26. mail algusega kell 14.00 Nike Arena Elva kunstmurul, Puiestee 2, Elva
Turniiri läbiviija on FC Elva Punane (kontakt Andrus Meinart, tel 529 1177)
Osalejad võistkonnad: FC Elva Punane, Tartu FC Helios Kõrveküla, Tartu FC Helios Lähte ja FC Helios Võru

Ajakava:
14.00 FC Elva Punane - FC Helios Võru
14.40 Tartu FC Helios Kõrveküla - Tartu FC Helios Lähte
15.20 FC Helios Võru - Tartu FC Helios Lähte
16.00 FC Elva Punane - Tartu FC Helios Kõrveküla
16.40 Tartu FC Helios Kõrveküla - FC Helios Võru
17.20 Tartu FC Helios Lähte - FC Elva Punane

2. turniir 

Turniir toimub laupäeval, 26. mail algusega kell 10.00 Valga Keskstaadionil, E.Enno 15, Valga
Turniiri läbiviija on JK FC Valga (kontakt Sergei Ivanov, tel 5558 8143)
Osalejad võistkonnad: JK FC Valga, Põlva FC Lootos, FC Otepää Valge ja Tartu JK Tammeka Sinine

Ajakava:

10.00 JK FC Valga - Tartu JK Tammeka Sinine
10.40 Põlva FC Lootos - FC Otepää Valge
11.20 Tartu JK Tammeka Sinine - FC Otepää Valge
12.00 JK FC Valga - Põlva FC Lootos
12.40 Põlva FC Lootos - Tartu JK Tammeka Sinine
13.20  FC Otepää Valge - JK FC Valga
 

3. turniir

Turniir toimub pühapäeval, 27. mail algusega kell 11.00 Soe Keskasula staadionil, Soe küla, Viljandi vald
Turniiri läbiviija on FC Tarvastu (kontakt Zurab Kvaratshelija, tel 526 8918), kohtunikud Henri Sammul ja Armin Särg
Osalejad võistkonnad: FC Tarvastu, Tõrva JK, Tartu JK Tammeka Kollane ja Tartu JK Tammeka Valge

Ajakava:
I väljak
11.00 FC Tarvastu - Tartu JK Tammeka Valge
11.45 Tartu JK Tammeka Valge - Tartu JK Tammeka Kollane
12.30 Tõrva JK - Tartu JK Tammeka Valge
II väljak
11.00 Tõrva JK - Tartu JK Tammeka Kollane
11.45 FC Tarvastu - Tõrva JK
12.30 Tartu JK Tammeka Kollane - Tarvastu JK

4. turniir 

Turniir toimub laupäeval, 26. mail algusega kell 16.00 Viljandi kunstmurul, Ranna pst 7, Viljandi
Turniiri läbiviija Viljandi JK Tulevik III (kontakt Janar Õunap, tel 5907 6954), peakohtunik Rain Tölpus
Osalejad võistkonnad: Viljandi JK Tulevik III, Viljandi JK Tulevik II, FC Ülenurme ja Tartu JK Welco

Ajakava:
I väljak
16.00 Viljandi JK Tulevik III - Tartu JK Welco
16.45 Tartu JK Welco - FC Ülenurme
17.30  Viljandi JK Tulevik II Tartu JK Welco
II väljak
16.00 Viljandi JK Tulevik II - FC Ülenurme
16.45 Viljandi JK Tulevik III - Viljandi JK Tulevik II
17.30 FC Ülenurme - Viljandi JK Tulevik III

II VOOR


1. turniir 

Turniir toimub laupäeval, 16. juunil algusega kell 12.00 Tartu Tamme kunstmurul, Tamme pst 1, Tartu
Turniiri läbiviija Tartu JK Welco (kontakt Janar Õunap, tel 5907 6954), peakohtunik Edgar Leht
Osalejad võistkonnad: Tartu JK Welco, FC Elva Punane, JK FC Valga ja Tartu JK Tammeka Valge

Ajakava:
I väljak

12.00 Tartu JK Welco - Tartu JK Tammeka Valge
12.45 Tartu JK Tammeka Valge - JK FC Valga
13.30 FC Elva Punane - Tartu JK Tammeka Valge 
II väljak
12.00 FC Elva Punane - JK FC Valga
12.45 Tartu JK Welco - FC Elva Punane
13.30 JK FC Valga - Tartu JK Welco

2. turniir 

Turniir toimub laupäeval, 16. juunil algusega kell 11.00 Sepa Jalgpallikeskuse kunstmurul, Sepa 15a, Tartu
Turniiri läbiviija Tartu JK Tammeka Kollane (kontakt Erki Kade, tel 5380 4057)
Osalejad võistkonnad: Tartu JK Tammeka Kollane, Viljandi JK Tulevik II. Põlva FC Lootos ja Tartu FC Helios Kõrveküla

Ajakava:
I väljak

11.00 Tartu JK Tammeka Kollane - Tartu FC Helios Kõrveküla
11.45 Tartu FC Helios Kõrveküla - Põlva FC Lootos
12.30 Viljandi JK Tulevik II - Tartu FC Helios Kõrveküla
II väljak
11.00 Viljandi JK Tulevik II - Põlva FC Lootos
11.45 Tartu JK Tammeka Kollane - Viljandi JK Tulevik II
12.30 Põlva FC Lootos - Tartu JK Tammeka Kollane

3. turniir

Turniir toimub kolmapäeval, 13. juunil algusega kell 17.00 Tartu Veeriku staadionil, Veeriku 41, Tartu
Turniiri läbiviija Tartu FC Helios Lähte (kontakt, Erik Kesa 5346 0484)
Osalejad võistkonnad: Tartu FC Helios Lähte, FC Otepää Valge, FC Tarvastu ja Viljandi JK Tulevik III

Ajakava:
I väljak
17.00 Tartu FC Helios Lähte - FC Tarvastu
17.40 Viljandi JK Tulevik III - FC Tarvastu
18.30 FC Tarvastu - FC Otepää Valge
II väljak
17.00 FC Otepää Valge - Viljandi JK Tulevik III
17.40 Tartu FC Helios Lähte - FC Otepää Valge
18.30 Tartu FC Helios Lähte - Viljandi JK Tulevik III

4. turniir 

Turniiri toimub laupäeval, 16. juunil, ei toimu.

Uus kuupäev selgumisel.

Peasponsor

  • LHV

Suurtoetajad

  • Nike
  • A.Le Coq
  • Tele 2
  • Betsafe
  • Rimi

Toetajad

  • ABC Motors
  • Ramirent
  • FIFAA
  • Taisto
  • MyFitness
  • SIS
  • Baltman

Lennupartner

  • Nordica

Meediapartnerid

  • ERR
  • Õhtuleht
  • Soccernet

Partnerid

  • UEFA
  • FIFA
  • Kultuuriministeerium
  • EOK
  • Tallinn

Sotsiaalpartnerid

  • SPIN
  • SOS Lasteküla