27

08.2013

15:15

Alo Bärengrub: Tundus, et energiavarud hakkavad otsa saama

Premium liiga XXV voorus tegid Sillamäe Kalev ja Nõmme Kalju 1:1 viigi. Täpsed olid selles mängus Alo Bärengrub (pildil) ja Kassim Aidara.

Tundus, et energiavarud hakkavad otsa saama. Jäime surve alla ja ise ka ei suutnud palliga mängida. Kehv mäng selles suhtes meie poolt," sõnas Kalju väravaautor ja kapten Alo Bärengrub pärast mängu Postimehele.

"Laeme jälle patareisid ja taastume. Mis siin ikka - tuleb minna mäng-mängult," lisas ta.

Sillamäe ründaja Vjatšeslav Zahovaiko sõnas, et esimene poolaeg mindi taktikaliselt veidi alt, kuna rünnakuid alustati liiga madalalt. Ründaja arvas, et Sillamäe on võimeline Eestis kõigiga mängima ning domineerima väljaku peal. "Me andsime ühe poolaja neile," oli ta avapoolajas pettunud. "Mul endal oli päris palju momente. Ei läinud see pall kuidagi võrku. Võitlesime lõpuni ja näitasime iseloomu," lisas ta.