18

02.2018

19:53

Augur alustas veerandfinaali 7:2 võiduga

Betsafe saaliliigas tehti algust play-off mängudega. Tallinna SK Augur Enemat oli veerandfinaalseeria avakohtumises kodusaalis 7:2 parem Tartu Maksimumist.

Põhiturniiril kolmanda koha saanud Tallinna meeskond asus Rasmus Munskindi ja Hans-Kristjan Aasma tabamustest veidi enam kui viie minutiga juhtima 2:0. Esimese poolaja lõpus suutsid külalised ühe tagasi lüüa, kui täpne oli Rauno Kald.

Augur otsustas mängu saatuse teise poolaja esimese kaheksa minutiga, kui löödi viis väravat ja asuti kohtumist juhtima 7:1. Kolmel korral oli täpne Aleksandr Starodub, ühe lisasid Martin Taska ja Robert Veskimäe. Maksimum lõi ühe tagasi pool minutit enne lõpusireeni, kui värava sai kirja Mats Plado.

Kolme võiduni peetava seeria teine mäng peetakse reedel, 23. veebruaril kell 20.30 Nõo Spordihoones. Vajadusel toimub kolmas matš 28. veebruaril kell 19.30 Tallinnas.

Täna algab ka teine veerandfinaalseeria, kui Viimsi FC Rinopal – Tartu Ravens Futsal EMÜ SK kohtuvad Viimsi Kooli Spordikompleksis kell 20.30.