19

12.2017

09:34

Betsafe saaliliigas alistas Narva Rinopali

Betsafe saaliliiga vooru keskses kohtumises oli Narva United FC pühapäeva õhtul võõral väljakul 6:2 parem Viimsi FC Rinopalist.

Narva asus Vladislav Ivanovi kahest tabamusest ja Sergei Aleksandrovi väravast mängu juhtima 3:0, kuid kümnendal minutil lõi Jevgeni Merkurjev ühe tagasi. Poolajasireeniks oli seis 4:1, sest poolaja lõpus lõi Rinopal omavärava.

Teise poolajal alguses läks Narva oma teed, kui Aleksandrov lõi oma teise värava ning 29. minuti lõpus tegi seisuks 6:1 Vitaly Kutuzov. Rinopal lõi 32. minutil oma teise värava, kui täpne oli Edwin Stüf, kuid enamaks Rinopal võimeline polnud.

Liidrid ei vääratanud. FC Cosmos oli Pavel Rubeli kübaratriki toel 8:3 parem Sillamäe FC NPM Silmetist ja Tallinna SK Augur Enemat alistas 4:3 Tartu Ravens Futsal EMÜ SK.

Tabelit juhib Cosmos 17 punktiga, Auguril on koos 16 ja Narval 15 punkti. Neljas on 12 punktiga Rinopal. Viiendaks tõusis Tartu Maksimum (7 punkti), kes alistas viimati 8:4 Sillamäe Smsraha. Kuues on Ravens, kes on NPM Silmetiga võrdselt kuus punkti teeninud. Viimasel kohal on Smsraha kolme punktiga.