13

02.2019

10:42

Betsafe saaliliigas alistas Viimsi Sillamäe meeskonna

Betsafe saaliliigas selguvad täna õhtul lõplikud asetused veerandfinaalideks. Eileõhtuses mängus oli põhiturniiri kolmanda koha kindlustanud Viimsi FC Smsraha 8:5 parem Sillamäe FC NPM Silmetist, kes saab oma veerandfinaalvastase teada pärast tänast Ravens – Ganza kohtumist.

Eile õhtul Sillamäe Spordikompleksis toimunud NPM Silmet – Viimsi kohtumises osutas kodumeeskond tugevat vastupanu kuni teise poolaja kuuenda minutini.

Avapoolajal asusid külalised seitsmenda minuti alguses juhtima 2:0, kui Sergei Kostin lõi vähem kui 30 sekundiga kaks väravat.  Üheksandal minutil oli täpne Vitali Barakov, kes vähendas koduvõistkonna kaotusseisu poolajasireeniks 1:2-le. 17. minutil oli küll Viimsi hea võimalus oma edu suurendada, kui Edwin Stüfi penalti suutis Dmitrii Baidarov tõrjuda. Eelnevas olukorras oli Sillamäe kapten Anton Mašinistov mänginud käega ning teenis ilmse väravavõimaluse ärahoidmise tõttu ka punase kaardi.

Viimsi taastas teise poolaja teisel minutil oma kaheväravalise eduseisu tänu Artur Bõstrovile, kuid Sillamäel oli 24. minutil lõpus taas vastus olemas, kui Barakov lõi oma õhtu teise värava. Seejärel läks FC Smsraha oma teed – vähem kui pooleteise minutiga löödi kolm väravat ning 30. minuti Aleksei Titenoki (õhtu kolmas) värav viis külalised juba 7:2 juhtima.

Sillamäe lõi 35. minutil kaks väravat tagasi, kui kaotusseis vähenes korraks kolmele väravale. Ervin Stüf lõi 37. minuti alguses Viimsi kaheksanda värava ning lõppseisu 5:8 vormistas viimasel minutil Sillamäe mängija Nikolai Zhukov.

Sillamäe võib Viimsiga vastamisi minna ka veerandfinaalseerias, kuigi hetkel hoitakse veel põhiturniiril 15 punktiga viiendat kohta, mis tähendaks veerandfinaalseeriat neljanda asetusega Narva Unitedi vastu. FC NPM Silmet edestab kõigest ühe punktiga Tartu Ravens Futsal EMÜ SK-d, kes võõrustab täna põhiturniiri viimases mängus kell 20.30 Põlva Mesikäpa Hallis Narva SK Ganzat, kes peab tänavu leppima üleminekumängudega.

Täna kell 19.30 selgitavad põhiturniiri võitja Tallinna SK Augur Enemat – Tallinna FC Cosmos, kui pall pannakse Kristiine Spordihallis mängu kell 19.30. Hetkel on meeskonna teeninud võrdselt 33 punkti. Tänavuse hooaja esimese omavahelise mängu võitis Cosmos 6:3.