04

11.2019

15:20

Betsafe saaliliigas peeti teise vooru kohtumisi

Nädalavahetusel olid kavas kohtumised Betsafe saaliliigas ning kahe vooru järel jätkavad täiseduga kolm meeskonda.

Vooru avamäng peeti reedel, kui Narva United FC sai kirja 3:2 võidu Tartu Ravens Futsal Ares Security meeskonna üle. Ravens läks EMÜ Spordihoones peetud mängu 11. minutiks 2:0 juhtima, kui skoori avas Narva omavärav ja eduseisu suurendas Temari Nuuma. Avapoolajal ei jäänud Narva kuivale, kui värava sai kirja Stanislav Bõstrov ning teisel poolajal oli kahel korral resultatiivne Sergey Leontovich, tuues Narvale võidu.

Laupäeval sai näha väravaterohkeid kohtumisi, kui Sillamäe FC NPM Silmet alistas tulemusega 9:4 debütandi JK Kohila. Avapoolaeg kulges küllaltki võrdselt, kui Kohila sai kirja kolm ning Sillamäe neli väravat. Teisel poolajal suutis Silmet aga lüüa viis väravat Kohila kahe vastu. Kohila poolelt tegid skoori Martin Heinaru, Madis Nurmik ja kahel korral Sander Kõva. Üks tabamustest läks kirja Silmeti omaväravana. Mängu resultatiivseim oli viie väravaga Gennadi Zhukov, kaks tabamust läks Nikolai Zhukovi nimele ja jala sai valgeks German-Guri Lvov.

Üheksa väravat saatis vastaste võrku ka Viimsi FC Smsraha, kui vastamisi mindi Sillamäe Alexelaga. Vaheajapausile mindi Viimsi 5:3 eduseisul ning teisel poolajal suutis Viimsi lüüa neli väravat. Sillamäe sai kirja ühe värava ning kohtumine lõppes Smsraha 9:4 võiduga.

Pühapäevases vastasseisus oli hea hoog Tallinna FC Cosmosel, kes Nõo Spordihoones peetud mängus alistas Tartu Maksimumi 9:3. Cosmose poolelt said kaks väravat kirja Nikita Tšernei, Maksim Babjak ja Jevgeni Skamnitski. Korra olid täpsed Alexander Vtorushin, Mark Ivanov ja Artur Tukmatšov. Maksimumi eest tegid skoori Mats Plado, Mait Uusmäe ja Deniss Bekker.

Liigatabelis on hetkel kuue punkti peal Viimsi Smsraha, Narva United ja Tallinna Cosmos. Kolm punkti on kogunud Sillamäe Silmet. Punktideta jätkavad hetkel kaks kohtumist pidanud Tartu klubid Ravens ja Maksimum ning ühe mänguga Kohila ja Sillamäe Alexela.

Tabeli ja seniste tulemustega saab tutvuda SIIN.