03.2018

21:36

Betsafe saaliliigas selgus teine finalist

Betsafe saaliliigas selgus teine finalist, kui Narva United FC alistas poolfinaalseeria otsustavas matšis koduväljakul Tallinna SK Augur Enemati.

Narva kangelaseks tõusis Sergei Aleksandrov, kes viis kodumeeskonna juhtima juba teise minuti alguses ning lõi otsustavaks saanud teise tabamuse 38. minutil.

Narva oli võitnud seeria avalahingu kodus 2:1, kuid jäi teises mängus pealinnas vastasele alla 0:1. Tänane kohtumine on järelvaadatav on siin

Mullu esmakordselt Eesti meistriks kroonitud Narva kohtub finaalis Tallinna FC Cosmosega, kes alistas poolfinaalseerias Viimsi FC Rinopali. Finaalseeria peetakse kolme võiduni – esimene, kolmas ja vajadusel ka viies mäng mängitakse FC Cosmose koduväljakul (põhiturniiri võitja). Enne finaalseeria algust selgub ka Eesti karikavõitja, kui 25. märtsil toimub Kalevi Spordihallis kell 13 finaalmäng Narva United FC – Viimsi FC Rinopal.