05

02.2018

10:58

Betsafe saaliliigas selgusid kaks poolfinalisti

Betsafe saaliliigas peeti nädalavahetusel eelviimase vooru kohtumisi, kui koha poolfinaalis kindlustasid Tallinna FC Cosmos ning Narva United FC.

FC Cosmos oli vooru keskses matšis võõrsi 5:2 parem Viimsi FC Rinopalist. Cosmos pööras mängu enda kasuks teise poolaja keskel – vähem kui kolme ja poole minutiga suudeti 1:1 viigiseisust pääseda 4:1 ette. Kuigi Rinopal lõi 35. minuti alguses ühe värava tagasi, suutis Cosmos mängu viimaseks jäänud 5:2 tabamuse lüüa 39. minuti alguses, kui õhtu teise värava kirjutas oma nimele Maksim Aleksejev.

Narva United oli võõrsil 7:3 Tartu Maksimumist ja Tallinna SK Augur Enemat alistas koduväljakul lausa 20:2 Sillamäe Smsraha. Tartu Ravens Futsal EMÜ SK suutis võõrsil 5:4 alistada Sillamäe FC NPM Silmeti.

Voor enne põhiturniiri lõppu on poolfinaalkoha kindlustanud FC Cosmos ja Narva United FC, kes on kogunud parimatena 28 punkti. Kuigi SK Augur Enemat on kolme punkti kaugusel, pole neil võimalust kumbagi võistkonda põhiturniiri lõpuks edestada (v.a viimase vooru loobumiskaotuse või tühistatud tulemuse korral) seoses omavaheliste mängude punktide või väravate vahega. Neljandal kohal on Viimsi FC Rinopal 22 punktiga, kellel on veel viimases vooru võimalus tõusta kolmandaks.

Kui FC Cosmos ja Narva United pääsevad play-off kohtumisteks otse poolfinaali, siis veerandfinaalides lähevad vastamisi põhiturniiri 3. ja 6. meeskond ning 4.-5. koha saavutanud võistkonnad. Põhiturniiri lõpetab viienda kohaga seni 19 punkti kogunud Ravens Futsal EMÜ SK, veerandfinaali pääseb ka praeguseks 14 punkti kokku saanud Tartu Maksimum. Üleminekumängudega peab leppima Sillamäe FC NPM Silmet (10 punkt), esiliigasse langeb Sillamäe Smsraha (4 punkti).

Viimase vooru kohtumised toimuvad tuleval nädalavahetusel, kui avamängus lähevad vastamisi Ravens Futsal EMÜ SK – SK Augur Enemat (9. veebruar kell 20.30). 10. veebruaril kell 19 algavad kolm mängu samaaegselt, kui kohtuvad Sillamäe Smsraha – Tartu Maksimum, Narva United – FC Rinopal ja FC Cosmos – FC NPM Silmet.

Õhtuleht.ee näitab otsepildis Betsafe saaliliiga kõiki poolfinaalmänge ning finaalseeria kohtumisi.