14

01.2019

12:37

Betsafe saaliliigas vahetus liider

Betsafe saaliliigas peeti lõppenud nädalavahetusel kümnenda vooru kohtumisi. Kristiine Spordihallis läksid vastamisi tabeliliidrid, kui Viimsi FC Smsraha alistas Tallinna SK Augur Enemati ja tõusis tabeli tippu. Tabeli esimest ja kolmandat lahutab nüüd kõigest üks punkt!

Viimsi mängis Auguri üle tulemusega 7:2. Aleksei Titenok viis viienda minuti alguses külalised juhtima ning Jevgeni Merkurjevi (pildil) värav seitsmendal minutil kahekordistas Viimsi eduseisu. Poolajasireeniks oli Augur kaotusseis vähenenud 1:2-le, kui 18. minuti keskel oli täpne Vladislav Tšurilkin.

Teise poolaja alguses taastas Viimsi oma kaheväravalise eduseisu tänu Artur Makarovi 21. minuti väravale. 27. minutil suurendas külalismeeskonna eudseisu Ervin Stüf. Viimsi lõi seejärel 33.-35. minutini veel kolm väravat ning läks juhtima 7:1. Mängu viimase tabamuse eest hoolitses Marek Naal, kes tõi 37. minutil tabloole lõppnumbrid 2:7.

Viimsi on nüüd esimesel kohal kümnest mängust teenitud 25 punktiga. Teisele kohale tõusis Tallinna FC Cosmos, kes alistas viimati 6:2 Tartu Ravens Futsal EMÜ. Cosmos jääb Viimsist maha kõigest ühe punktiga, sama punktisumma on koos ka Auguril!

Teistes vooru mängudes mängis Narva United FC 9:3 üle Tartu Maksimumi ning Sillamäe FC NPM Silmet oli võõrsil 7:3 parem Narva SK Ganzast. See tähendas, et Sillamäe tõusis tabelis Narva ja Ravensi järel kuuendaks. Tabeliseisu, seniste tulemuste ja statistikaga saab tutvuda SIIN.