24

10.2023

11:53

Coolbet rahvaliiga A-tasandi finaal toimub novembris A. Le Coq Arenal

Coolbet rahvaliiga A-tasandi finaal FC Kohvile ja JK Pärnu Sadama vahel leiab aset laupäeval, 18. novembril kell 15 A. Le Coq Arenal.

Finaal pidi algselt toimuma sel nädalal A. Le Coq Arenal, kuid A. Le Coq Arena murukatte seisukord enne meeste ja naiste koondise mänge ning otsustavaid Premium liiga kohtumisi sundis staadioni koormust vähendama.

Arutelus finalistidega leiti lahendus, mida kõik asjaosalised aktsepteerisid: mäng peetakse pärast meeste koondise Euroopa meistrivõistluste valikmängu Austriaga ehk 18. novembril. „Täname võistkondi hea koostöö eest ja ootame põnevusega erilist finaalipäeva A. Le Coq Arenal,“ märkis rahvajalgpalli osakonna juhataja Teet Allas.

Teel Coolbet rahvaliiga finaali alistas FC Kohvile 1/8-finaalis tulemusega 8:1 GSE meeskonna, JK Pärnu Sadam oli 4:3 parem FC Taritust. Veerandfinaalis ootas Kohvile meeskonda FC TRT77/RA BBQ, kes alistati 5:2, poolfinaalis võeti 1:0 võit FC Lebo Ülesanne üle. Pärnu Sadam oli veerandfinaalis vastamisi JK Saare Lattega, kes alistati suureskooriliselt 9:0, poolfinaalis ootas neid Kena Jalgpalliklubi, kellele löödi kuus vastuseta väravat.

FC Kohvile jõudis ka eelmisel aastal finaali, kuid seal tuli tunnistada Lebo Ülesanne paremust. Pärnu Sadam on varasemalt kahel korral rahvaliiga võitjaks kroonitud, seda 2018. ja 2020. aastal.

Coolbet Rahvaliiga finaalmäng toimub 18. novembril A. Le Coq Arenal. Sissepääs kohtumisele on tasuta, kohtumise otsepilti saab jälgida Soccernet TV vahendusel.