15

11.2021

16:07

Coolbet saaliliigas võidutses tabeli ülemine pool

Möödunud nädalavahetusel peeti Coolbet saaliliigas 3. vooru kohtumisi. Täiseduga jätkavad Silmet Sillamäe ja vooru suurima võidu kirja saanud Viimsi FC Smsraha.

Vooru avakohtumises tuli Narva United FC kaotusseisust välja ning alistas Rummu Dünamo 6:2. Skoori avamiseks kulus veerand tundi, kui Rummu eest tegi skoori Valeri Mihhailov ning viis meeskonna vaheajapausi eel 1:0 juhtima. Teise poolaja algul kasvatas Rummu eduseisu Alexander Vtorushin, ent sellele järgnes Narva väravatesadu. Mõneminutiliste vahedega tehti skoori lausa kuuel korral, kui kahel korral said jala valgeks Andrei Panteleev ja Aleksandr Metelitsa ning ühe lisasid Vitaly Kutuzov ja Dmytro Kalininskyy. Kolme vooru järel paigutub Narva kuue punktiga neljandale kohale, Rummu asub kolme punktiga seitsmendal real.

Tallinna FC Cosmos lõi teist vooru järjest lausa üheksa väravat, kui liiga uustulija Rõuge Saunamaa alistati 9:2. Cosmos näitas head minekut juba 5:0 skooriga võidetud avapoolajal, kui resultatiivsed olid Denis Vnukov, Mihhail Šrubkovski, Andrei Sidorenkov ning kahel korral Mark Ivanov. Teist poolaega alustas hästi Rõuge Saunamaa, kui esimese kümne minuti jooksul said jala valgeks Janek Siska ja Sören Veiolainen, ent seejärel leidis Cosmos taas väravasoone. 30. mänguminutil oli resultatiivne Maksim Babjak, seejärel vormistas Ivanov kübaratriki ning kaheksanda ja üheksanda tabamuse lisasid Jevgeni Skamnitski ja Boris Poddubnõi. Cosmos asub võidu järel 6 punktiga kolmandal kohal, Rõuge Saunamaa paigutub kuuendale reale.

Vooru tasavägiseim kohtumine leidis aset Sillamäe Spordikompleksis, kui Tartu Ravens Futsal alistas Sillamäe Alexela 7:6. Avapoolaeg jäi Ravensi kasuks 4:2, tartlaste eest tegid skoori Lehar Savikink, Jan Mihkel Leetsaar, Gevin Kalm ja Temari Nuuma, kodumeeskonna eest olid täpsed Aleksandr Kulik ja Dmitri Gussev. Teise poolaja algul kasvatas Ravensi eduseisu kolmeväravaliseks Joonas Kartsep, ent Sillamäe poolelt vastas omakorda kahe tabamusega Jelissei Zahharov. Ravensi poolelt said seejärel jala valgeks Gevin Kalm ja Karl Uiboleht ning mõlemale tabamusele tulid Vassili Kuliku ja Aleksandr Kuliku poolt ka vastused, ent viigiväravani sel korral ei jõutud. Liigatabelis asub Ravens 6 punktiga viiendal kohal, Sillamäe punktiarve on veel avamata.

Silmet Sillamäe jätkas võitude seeriat, alistades kodus 10:3 FC Jõgeva Wolvesi. Mõlemad poolajad lõppesid seisuga 5:2. Kodumeeskonna poolelt sai kübaratriki kirja Svjatoslav Jakovlev, kahel korral said jala valgeks Ivan Klimovich, Aleksandr Dubõkin ja Vladislav Ivanov, ühe lisas meeskonna kapten Anton Mašinistov. Jõgeva Wolvesi eest olid avapoolajal täpsed Rasmus Alles ja Maksim Mitrofanov, teise poolaja väravate autor oli Marko Murumaa. Silmet Sillamäe jätkab täiseduga ning on liigatabelis teine, Jõgeva Wolvesi punktiarve on veel avamata.

Vooru ühepoolseimas mängus oli Viimsi FC Smsraha 15:2 üle JK Kohilast. Valitseva meistri ridadest said neli tabamust kirja lausa kolm meest: Ervin Stüf, Artur Bõstrov ja Nikita Andreev, kahe värava autor oli Artur Makarov ning korra sai jala valgeks ka Edwin Stüf. Kohila jõudis sihile mõlemal poolajal: avapoolajal oli täpne Martin Taska, teise tabamuse eest kandis hoolt Madis Rajando. Viimsi on täiseduga tabeliliider, Kohila paigutub 3 punktiga kaheksandale reale.