03

06.2019

14:06

Eesti rannajalgpallimeister alustas eurosarja turniiri kaotusega

Eesti valitsev rannajalgpallimeister SK Augur Enemat alustas Euroopa klubide karikavõistlust Portugalis 3:8 kaotusega Lissaboni Sportingule (Portugal).

Esimene kolmandik lõppes pärast 2:2 viigiseisu vastase 4:2 võiduga, kirjutab rannajalgpall.ee. Teisel kolmandikul lõid mõlemad meeskonnad ühe värava ning otsustavale kolmandikule mindi vastu seisul 5:3. Viimasel kolmandikul kasutas nimekas vastane oma võimalused ära ja võitis matši 8:3.

Täna kohtub SK Augur Enemat Venemaa meeskonna FC Deltaga. Mängu saab otseülekandes jälgida www.beachsoccer.com lehe vahendusel. Esialgse ajakava järgi algab kohtumine Eesti aja järgi kell 18.45. Neljanda meeskonnana kuulub meie alagruppi veel MFS Spartak, kellega Augur mängib homme.

Täna alustab oma võistlust eursarjas ka Nõmme Kalju naiskond. Kell 17.30 algavas mängus on Kalju vastaseks ASD Lady Terracina (Itaalia).