16

04.2014

17:33

Emmaste alistas Jõhvi, karikavõistluste poolfinaalpaarid loositakse neljapäeval

Täna selgus Jõhvi linnastaadionil toimunud mängus Jõhvi FC Lokomotivi ja HÜJK Emmaste vahel viimane poolfinalist. 6. minutil asus Emmaste Janar Tüki väravast 1:0 juhtima ja suutis eduseisu edukalt kaitsta kuni lõpuvileni.

Evald Tipneri karikavõistluste poolfinaalpaarid selguvad neljapäeval kell 12:45 Eesti Jalgpalli Liidu suures saalis toimuval loosimisel.

Eilsetes veerandfinaalides alistas Tartu FC Santos 3:1 FC Kuressaare ning Tallinna FC Infonet oli 2:0 üle Tallinna FC Puumast. FC Levadia pääses poolfinaali loosi tahtel veerandfinaalis mängimata.

Karikavõitja selgub 17. mail toimuva suure klubijalgpalli päeva raames kell 16:00 A. Le Coq Arenal algavas finaalis.

Enne Evald Tipneri karikavõistluste poolfinaalpaaride loosimist saavad selgeks ka Väikeste karikavõistluste 1/32-finaalpaarid. Loosimine algab kell 12:00.