08

05.2018

11:39

Esiliiga B kindel liider on JK Legion

Pühapäeval ja esmaspäeval peeti Esiliiga B-s viis kohtumist ning kindla tabeliliidrina jätkab Tallinna JK Legion, edestades lähimat jälitajat 12 punktiga.

Legion sai pühapäeval kirja oma hooaja 11. võidu, kui koduväljakul alistati Pärnu Jalgpalliklubi 3:2. Legion juhtis 11. minutiks kohtunist juba 2:0, kui täpsed olid Stefan Tšendei ja Dmitri Kovtunovitš. Pärnu suutis küll 52. minutiks mänguseisu viigistada, ent lõppsõna jäi siiski Legionile, kui 65. minutil lõi nende võiduvärava Rejal Alijev, kes on ühtlasi 12 tabamusega hetkel ka väravaküttide edetabeli tipus.

FC Nõmme United näitas koduväljakul head minekut ja võttis 3:0 võidu Vändra Vapruse üle. Võitjate poolel olid resultatiivsed Rasmus Värk, Pavel Fedorenko ja Mark Rõõmussaar.

Esmaspäeval toimus liigas kolm mängu. Võru Spordikeskuse staadionil läksid vastamisi FC Helios ja Paide Linnameeskond U21. Tänu avapoolaja väravatele teenis võidu Helios. Jala said valgeks Sander Taan ja Aleksandr Pruttšenko. Lasnamäe Ajax ja Tartu Tammeka U21 leppisid 2:2 viiki ning Kohtla-Järve JK Järve tuli võõrsil kaotusseisust välja ning alistas 2:1 Tallinna FC Flora U19.

Esiliiga B tulemusi ja tabeliseisu saab vaadata SIIT.