21

09.2018

12:04

Esiliiga B-s jätkas võidukalt Legion

Esiliiga B 29. voorus teenis tabeliliider Tallinna JK Legion hooaja 28. võidu, alistades Vändra Vapruse. Võidud said kirja veel Kohtla-Järve JK Järve, Võru Helios ja Nõmme United.

Vooruga tehti algust teisipäeval Tallinnas, kui FC Flora U19 võõrustas Nike Arenal Kohtla-Järvet. Avapoolajal suutis Järve lüüa neli väravat ning teise kolmveerandtunniga lisati veel viis, võttes lõpuks kindla 9:0 võidu. Võitjate poolelt sai kübaratriki kirja Raivo Saar, kaks tabamust said enda arvele German Narnitski, Yuri Lellis ja Artur Makarov.

Kolmapäeval kohtusid JK Legion – Vändra Vaprus. Tabelis kindlat liidripositsiooni hoidev Legion vajas võiduks ühte väravat. Mängu ainuke tabamus sündis 43. minutil, kui täpne oli Dmitri Kovtunovitš.

Eile peeti liigas kaks mängu. Võru Helios oli 2:0 tulemusega üle Tartu Tammekast. Avapoolajal oli Heliose poolelt täpne Aleksandr Pruttšenko ja 61. minutil suurendas eduseisu Janeks Siska.

FC Nõmme United oli koduväljakul kindlalt üle Paide Linnameeskond U21-st, võttes kokkuvõttes 6:0 võidu. Mängu resultatiivseim oli nelja tabamusega Mark Kolosov, ühe värava lisasid ka Pavel Fedorenko ja Robi Saarma.

29. vooru viimane kohtumine toimub 13. oktoobril kell 13.00, kui Lasnamäe Ajax sõidab külla Pärnu Jalgpalliklubile.

Esiliiga B tabelit ja tulemusi saab näha SIIN.