05

11.2018

18:13

Esiliiga B-s möödus Nõmme United Pärnust

Nädalavahetusel peeti Esiliiga B tasandil 35. vooru kohtumisi. Tabelis vahetasid taaskord kohad Nõmme United ja Pärnu JK.

34. voorus võõrsil Pärnule alla jäänud Nõmme suutis seekord võõrsil alistada 2:1 Tartu JK Tammeka U21. Tabelis teisel real asetsev kodumeeskond asus eile Tartu Sepa jalgpallikeskuse kunstmuruväljakul toimunud mängu 19. minutil Patrick Genro Veelma väravast juhtima, kuid Pavel Fedorenko viigistas avapoolaja viimasel minutil penaltist. Fedorenko sai penaltist uue võimaluse ka 56. minutil, kuid Carl Kaiser Kiidjärv suutis tema löögi tõrjuda. Nõmme võiduvärava lõi Paul-Kevin Chan 87. minutil.

Pärnu oli päev varem tunnistanud liigavõidu kindlustanud Tallinna JK Legioni 4:3 paremust, kui Legioni ridades lõi kübaratriki Rejal Alijev. See tähendas, et Nõmme tõusis tabelis taas neljandale kohale ning Pärnu langes viiendaks

Vooru teistes mängudes oli tabeli kolmas, Kohtla-Järve JK Järve, kodus 5:0 üle Vändra JK Vaprusest, Paide Linnameeskond U21 alistas kodus 4:1 Lasnamäe FC Ajaxi ning Võru FC Helios purustas Lõuna-Eestis 8:1 Tallinna FC Flora U19 meeskonna.

Esiliiga B seniste tulemuste, kogu tabeliseisu ja viimase vooru ajakavaga saab tutvuda SIIN.