08

03.2021

10:07

Esiliiga B-s võidutsesid uustulnukad

Esiliiga B-s toimus nädalavahetusel kaks avavooru kohtumist, kui kolmeväravalised võidud said kirja liiga uustulnukad.

Laupäeval Lasnamäel toimunud kohtumises oli FC Tallinn tulemusega 3:0 parem Ida-Virumaa FC Alliance võistkonnast. FC Tallinna kangelaseks tõusis võistkonnaga liitunud Viktor Plotnikov, kes lõi esimese värava 33. minutil, kahekordistas eduseisu 66. minutil ja vormistas oma kübaratriki teisel lisaminutil. 31-aastane Plotnikov esindas varasemalt pikat JK Narva Transi ning Eesti kõrgliigas on tal ette näidata 268 mängu ja 37 väravat.

Tuntud tegijate toel alustas hooaega vägevalt ka Harju JK Laagri, kes oli avavoorus 5:2 üle Nõmme Kalju FC U21-st. Võitjate ridades lõi kübaratriki Andre Järva, ühe tabamuse lisasid nii Magnar Vainumäe kui ka kohtumise avavärava eest hoolitsenud Ken-Glaid Nool.

Teised avavooru kohtumised lükati edasi. Esiliiga B jätkub tuleval reedel, kui vastamisi on Viimsi JK – FC Alliance ning Kalju U21 – TJK Legion U21. Laupäeval kohtuvad Vändra JK Vaprus – FC Tallinn, JK Tallinna Kalev U21 – Läänemaa JK ning JK Tabasalu – Harju JK Laagri.