21

05.2014

12:37

Esiliiga B XIV voor eelvaated

Esiliiga B 14. vooru mängudega tehakse algust neljapäeval. Kell 18:00 algab Sportland Arenal mäng Tallinna FC Flora III ja Tallinna FC Infonet II.

Ka teine neljapäevane mäng leiab aset Sportland Arenal, kus kell 20:30 alustavad Tallinna JK Legion ja HÜJK Emmaste. Laupäeval kell 18 kohtuvad Elvas kohalik meeskond ja Tallinna FC Ararat TTÜ.

Vooru lõpetab pühapäevane mäng algusega kell 19:00 ning vastamisi lähevad Kohtla-Järve JK Järve ja Tartu FC Santos. Mäng JK Sillamäe Kalev II ja Maardu FC Starbunkeri vahel on edasi lükatud 19. juunile.

Esiliiga B XIV vooru mängud 22. mail:

22. mail kell 18:00 Sportland Arena (Asula 4c, Tallinn)
TALLINNA FC FLORA III - TALLINNA FC INFONET II

FC Flora III peatreener Pelle Pohlak: „Peame tegema viimasest mängust õiged järeldused ja keskenduma järgmisteks. Võtmesõnadeks on keskendumine ja distsipliin."

Mängija Andres Dzestelov: "Viimane mäng Emmaste vastu ei läinud plaanipäraselt, aga oleme sellest üle saanud ning läheme vigade parandust tegema ja kolme punkti koju tooma."

FC Infoneti II peatreener Sergei Bragin: "Enne mängu Floraga analüüsime mängu FC Starbunkeriga, püüame vältida vigu ja parandada mängukvaliteeti."

Mängija Evgeny Spiridonov:" Peame oma mängu veelgi enam arendama, vältima vigu ning andma endast alati 100%."

Peakohtunik: Rauno Kald
Abikohtunikud: Sten Klaasen, Rein Väin

22. mail kell 20:30 Sportland Arena (Asula 4c, Tallinn)
TALLINNA JK LEGION - HÜJK EMMASTE

JK Legioni peatreener Viktor Passikuta: Ma ei saa öelda, et palju punktikaotusi viimastes mängudes oli mängu loogika järgi. Kuid punktid on kaotatud, ning nüüd tuleb veel rohkem võidelda, et liidrigruppi pääseda.

Mängija Dmitri Koltsov: Olen rõõmus, et juba mõnes mängus aitan oma meeskonnakaasalasi. Loodan, et minu vigastusesari lõppes, aga meeskonnal algab võidurada.

Emmaste peatreener Marko Pärnpuu: Legion on sitke. Nad oskavad mängida head jalgpalli, kuid tavaliselt ei suuda nad 90 minutit järjest head mängu näidata. Aga meie peame mängima esimesest minutist lõpuvileni. Eesmärk on võita see mäng ja kindlustada tabelis oma kolmandat kohta.

Mängija Mikk Sillaste: Mäletan hästi eelmist mängu Legioni vastu, kus suutsime esimese poolaja õnnetu mänguga 0-2 taha jääda, kuid tookord suutsime teise poolajaga siiski mängu enda kasuks kallutada. Seekord tahame alates avavilest juba täistuuridel mängu käima saada ja kui Oja jätkab samamoodi skoorimist ning Laurits ka mõne ära koksab, siis peaks kolm punkti kätte saama.

Peakohtunik: Grigori Ošomkov
Abikohtunikud: Egerd Pajustik, Marek Lillmaa

Esiliiga B mäng 24. mail:

24. mail kell 18:00 Elva linnastaadion (Tartu mnt. 12, Elva)
FC ELVA - TALLINNA FC ARARAT TTÜ

FC Elva peatreener Kaido Koppel: Viimane omavaheline kohtumine lõppes 1:1 viigiga. Seekord on meil koduväljakueelis, mida me proovime ära kasutada, et võit võtta.

Mängija Deniss Samoilov: Hooaja algus pole meil hästi läinud ning seetõttu tahavad mängijad kindlasti võita. Tuleb huvitav mäng ning kui me hästi mängime, siis suudame 3 punkti ära võtta.

FC Ararati peatreener Vaagn Arutjunjan: "Ees on raske mäng FC Elvaga. Meie eesmärk antud kohtumises on täiustada oma mängu ja mängida võidu peale.

Peakohtunik: Kert Küttis
Abikohtunikud: Jaanus Allas, Ahti Lepp

Esiliiga B mäng 25. mail:

25. mail kell 19:00 Kohtla-Järve Spordikeskuse staadionil (Spordi 4, Kohtla-Järve)