Vooru kolm esimest mängu toimusid kolmapäeval. Liider Pärnu Linnameeskond alistas HÜJK Emmaste 5:3, JK Sillamäe Kalev II Kohtla-Järve JK Järve 4:0 ning Tallinna FC Ararat TTÜ võõrsil FC Elva 3:1.
Neljapäeval alistas Tallinna JK Legion Tallinna FC Flora III 1:0. Mäng Nõmme JK Kalju II ja Tallinna JK Dünamo vahel on edasi lükatud 9. oktoobrile.
Esiliiga B XXVIII vooru mängud:
18. septembril kell 17:45 Elva linnastaadion (Tartu mnt. 12, Elva)
FC ELVA - TALLINNA FC ARARAT TTÜ 1:3 (1:1)
ametlik protokoll
Väravad: 19. Jürgen Kuresoo - 37. Silver Alex Kelder, 67., 76. Andre Järva
Hoiatused: 82. Veiko Haan - 37. Vaagn Arutjunjan, 48. Artur Tukmatšov, 77. Maksim Novikov
Eemaldamine: 70. Tarmo Kerro
FC Elva: 1-Käkk, 3-Thomson, 10-Kiho, 6-Kütt, 2-Haan, 17-J. Kuresoo, 15-Samoilov, 18-Naaris, 11-Altsaar (55. 14-Frei), 5-Rando Kuus, 7-Kerro.
Varus: 14-Frei, 20-K. Orav.
FC Ararat: 1-Pulkkinen, 27-Tukmatšov, 11-Põld, 5-Novikov, 4-Kostin, 8-Arutjunjan, 36-Savotškin, 18-Lahmanov, 14-Ivanov, 9-Kelder, 2-Järva.
Varus: 30-Jušinski, 7-Harutjunjan.
Mänguolud: +17, vahelduv pilvisus; muruväljak heas seisukorras.
Pealtvaatajaid: 215
Peakohtunik: Daniel Udu
Abikohtunikud: Riivo Stolts, Jaanus Allas
18. septembril kell 17:45 Sillamäe Kalevi kunstmurustaadion (Kesk 30, Sillamäe)
JK SILLAMÄE KALEV II - KOHTLA-JÄRVE JK JÄRVE 4:0 (1:0)
ametlik protokoll
Väravad: 37., 64., 65. Kirill Novikov, 87. Vladislav Trofimov
Hoiatused: 30. Rando Leokin, 80. Dmitri Kolipov - 45.+2. Andrei Škaleta, 90. Aleksei Tihhonov, 90.+1. Konstantin Sarajev
JK Sillamäe Kalev II: 53-Kolesnikov, 5-Trofimov, 11-Raido Leokin, 19-Panov, 13-Cherkasov, 17-Vihrov (17. 12-Kolipov), 7-Rando Leokin (66. 15-Larin), 23-Smirnov (25. 9-Ovtšinnikov), 22-Novikov, 27-Aleksejev, 10-Torinava (46. 77-Mukhin).
Varus: 35-Levizi, 12-Kolipov, 15-Larin, 77-Mukhin, 9-Ovtšinnikov, 18-Šepelev.
JK Järve: 1-Panfilov, 22-Vigovski, 5-Bauer, 60-Pozjabin, 30-Aksjonov (40. 25-Duda), 8-Kaivoja (66. 20-Tipukin), 42-Tihhonov, 12-Komšin, 3-Škaleta (46. 32-Sarajev), 33-Hlobõstin, 4-Štšeberin.
Varus: 20-Tipukin, 32-Sarajev, 25-Duda, 11-Gusev.
Mänguolud: +16, pilves ilm; kunstmuru heas seisukorras.
Pealtvaatajaid: 45
Peakohtunik: Ainar Kuusk
Abikohtunikud: Marger Pormann, Eduard Andreev
18. septembril kell 17:45 Pärnu Kalevi staadion (Ranna pst 2, Pärnu)
PÄRNU LINNAMEESKOND - HÜJK EMMASTE 5:3 (3:0)
ametlik protokoll
Väravad: 16. pen., 45., 59. Envar Lauter, 41. Tõnis Vihmoja, 64. Henri Hanson - 49. Norbert Hurt, 54. Rait Kasterpalu, 89. Taavi Laurits
Hoiatused: 12. Ivan Velikopolje, 29. Rasmus Peetson, 53. Envar Lauter
Eemaldamine: 16. Raido Luhaorg
Pärnu LM: 22-Vabrit, 2-Barinov, 14-Velikopolje, 11-Mäeots, 3-Saal, 17-Midenbritt (69. 16-Lepik), 7-Lauter, 8-Peetson, 20-Vihmoja, 15-Hanson, 10-Saarts.
Varus: 1-Vainu, 16-Lepik, 13-Sabiin, 9-Pent.
Emmaste: 39-Ventsel, 18-Laurimaa, 32-Luhaorg, 6-Vahtramäe, 7-Raamat, 29-Martinson (69. 13-Kase), 30-Kaukvere, 36-Paapsi, 9-Hurt (75. 4-Armas), 20-Kasterpalu (63. 16-Laasberg), 34-Laurits.
Varus: 4-Armas, 13-Kase, 16-Laasberg.
Mänguolud: +16, pilves ilm; muruväljak heas seisukorras.
Pealtvaatajaid: 95
Peakohtunik: Andrei Karhu
Abikohtunikud: Reigo Teearu, Triinu Laos
19. septembril kell 20:30 Sportland Arena (Asula 4c)
TALLINNA JK LEGION - TALLINNA FC FLORA III 1:0 (1:0)
ametlik protokoll
Värav: 31. Nikita Tšendei
Hoiatused: 45. Pavel Dõmov, 83. Sergei Frolov, 88. Erik Gornostajev - 59. Freddy Karpov, 65. Kris Kuusmaa, 73. Andreas Holst
TJK Legion: 24-Usikov, 3-Reintal, 4-Balahnitšjov, 2-Gornostajev, 18-Kirn, 19-Dõmov, 20-Tšendei, 90-G. Artjuhhov, 17-Andrejev, 11-Frolov, 5-Latõnin.
Varus: 13-Sadovoi.
FC Flora III: 21-Nurmik, 18-Nurmsaar, 3-Grauberg, 5-Holst, 9-Wahl, 16-Ever, 19-Kruusalu (46. 4-Kreitsberg), 8-Karpov, 15-Kahr (59. 6-Eensoo), 11-Astur, 2-Kuusmaa (76. 17-Pere).
Varus: 20-Tali, 1-Tamm, 17-Pere, 6-Eensoo, 4-Kreitsberg.
Mänguolud: +15, selge sügisõhtu; kunstmuru väga heas seisukorras.
Pealtvaatajaid: 32
Peakohtunik: Martin Lember
Abikohtunikud: Lauri Salei, Joonas Jaanovits