05

11.2018

18:20

Esiliiga keskses mängus alistas Elva 4:2 Rakvere

Esiliiga eelviimases voorus leidis Lõuna-Eestis aset ülioluline kohtumine FC Elva – Rakvere JK Tarva vahel, mille kallutas 4:2 enda kasuks kodumeeskond Elvast.

Eile Elva linnastaadionil toimunud matši asus kodumeeskond juhtima juba seitsmendal minutil, kui täpne oli Tarmo Kerro. Meeskonna eduseisu suutis kahekordistada Jürgen Kuresoo 34. minutil, kuid poolajavileks oli tablool Elva üheväravaline eduseis, kui 44. minutil sahistas võrku Rakvere mängija German-Guri Lvov.

Mängu saatuse otsustasid Ats Joandi tabamused 64. ja 67. minutil, mis viisid Elva 4:1 juhtima. Siim Rannamäe lõi küll 86. minutil ühe värava tagasi, kuid enamaks JK Tarvas võimeline polnud.

Elva tõusis tabelis neljandale kohale ning on enne viimast vooru paremuselt teine iseseisev klubi, mis tähendaks hooaja lõppedes Premium liiga üleminekumänge.

Liidrite lahingus jäi Maardu Linnameeskond võõrsil lausa 0:5 alla Tallinna FC Flora U21 meeskonnale. Kolmandas eilses mängus, kus kohtusid kaks Tartu meeskonda, lahkus platsilt võitjana FC Santos, kes alistas Annelinnas 3:1 JK Welco.

Voor algas juba neljapäeval, kui Keila JK alistas 3:2 Nõmme Kalju FC U21 võistkonna. JK Tallinna Kalev U21 oli reedel võõrsil 3:0 parem Tallinna FCI Levadia U21-st.

Põneva tabeliseisu ja viimase vooru ajakavaga saab tutvuda SIIN.