16

04.2014

18:00

Esiliigas B tegid FC Elva ja FC Starbunker 2:2 viigi

Üha enam meeskondi siirdub muruväljakutele. Täna pidas oma esimese kodumängu FC Elva, mängides järgi II vooru kohtumise Maardu FC Starbunkeriga, mis lõppes 2:2 viigiga.

19. minutil lõi värava Jürgen Kuresoo, 24. minutil Kaarel Tinn ja Elva juhtis 2:0, kuid enne poolajavilet lõi Klimentii Boldõrev 2:1 ja 78. minutil viigistas seisu Aleksei Zelentsov.

Mängu eelvaade:

FC Elva pidas oma esimesed 5 mängu võõrsil ja kogus neist 4 punkti, mis annab hetkel 8. koha. Maardu FC Starbunker alustas kolme järjestikuse võiduga, millele järgnes ka kolm kaotust. 9. punktiga on nad hetkel 5. kohal.

FC Elva peatreener Kaido Koppel lubab: "Esimene kodumäng see hooaeg. Anname endast kõik, et pakkuda publikule suurepärane elamus ja võit koju jätta." Peatreenerit toetab mängija Deniss Samoilov: "Ees on selle hooaja esimene kodumäng ning FC Elva mängijad ja toetajad ootavad võitu. Kindlasti tuleb raske mäng, sest vastased on tugevad. Meie teeme aga kõik, et võit jääks koju!"

FC Starbunkeri mängiv peatreener Andrei Borissov: "Kuus mängu, millest kolm võitu ja kolm kaotust. Järgmine mäng nihutab kaalu kas siia või sinnapoole. Loodan, et nihutab võitude suunas." Ka mängija Andrei Katsimon on optimist: "Võistkond vajab võitu ja see ei ole kaugel. Tõestame seda staadionil."

Esiliiga B II vooru mäng 16. aprillil:

16. aprillil kell 18:45 Elva linnastaadion (Tartu mnt. 12, Elva)
FC ELVA - MAARDU FC STARBUNKER  2:2 (2:1)
Väravad: 19. Jürgen Kuresoo, 24. Kaarel Tinn - 37. Klimentii Boldõrev, 78. Aleksei Zelentsov
Hoiatused: 32. Kaarel Tinn, 55. Tarmo Kerro, 64. Oliver Avasoo - 14. Maksim Krivošein, 48., 88. Klimentii Boldõrev
Eemaldamine: 88. Klimentii Boldõrev

FC Elva: 1-Käkk, 5-Kuus, 6-Kütt, 3-Thomson, 4-Bussov, 22-Avasoo (87. 19-Tammeorg), 7-Kerro (83. 11-Altsaar), 8-Tinn, 10-Kiho (76. 2-Haan), 15-Samoilov, 17-J. Kuresoo.
Varus: 12-Lõhmus, 2-Haan, 19-Tammeorg, 14-Frei, 20-Mekk, 21-Timm, 11-Altsaar.

FC Starbunker: 1-Mamutov, 5-Borissov, 2-Russak, 3-Zabelo, 13-Gostev, 12-Kovtun (75. 14-A. Zelentsov), 11-I. Zelentsov, 8-M. Krivošein, 17-Šalabai, 7-Abdullajev (62. 9-Formantšuk), 4-Boldõrev.
Varus: 14-A. Zelentsov, 9-Formantšuk.

Mänguolud: +10, päikesepaisteline ilm; muruväljak väga heas seisukorras.