02

04.2018

12:10

Esiliigas ei leita vasturohtu Maardule

Esiliigas alistas Maardu Linnameeskond võõrsil 3:0 Tallinna FCI Levadia ning on kogunud nüüd maksimaalsed 12 punkti.

Maarjamäe kunstmuruväljakul toimunud matši avaväravat pidi ootama 37. minutini, mil avapoolaja ainsa tabamuse sai kirja Vadim Aksjonov. Teisel poolajal otsustasid mängu saatuse Nikita Brõlini kaks väravat.

Maardu lähim jälitaja, FC Flora U21, ei andnud võõrsil armu Tartu FC Santosele, kes alistati neljapäeval lausa 6:1. Floral on neljast mängust kirjas kümme punkti.

Tabeli kolmas meeskond on kaheksa punktiga JK Tallinna Kalev U21, kes pole lasknud nelja mänguga vastastel lüüa ainsatki väravat! Neljapäeval olid Kalevi noored 2:0 paremad Nõmme Kalju FC U21-st.

Neljandat kohta hoiab viie punktiga Keila JK, kes tegi võõrsil 0:0 viigi Tartu JK Welcoga.

Lisaks Kalju U21-le on neli punkti kogunud ka Rakvere JK Tarvas ja FC Elva, kes kohtusid laupäeval Elvas. Oma paremuse pani tulemusega 3:2 maksma Tarvas. Lisaks German-Guri Lvovile ja Mihkel Gullile sai jala valgeks ka 41-aastane Sergei Akimov.

Uus voor peetakse neljapäeval, kui kell 19 algavad viis mängu. Soccernet.ee teeb otseülekande Keila JK – FC Elva lahingust, lisaks lähevad vastamisi JK Tallinna Kalev U21 – Tartu JK Welco, FC Flora U21 – Rakvere Tarvas, Nõmme Kalju FC U21 – FCI Levadia U21 ning Maardu Linnameeskond – Tartu FC Santos.