21

09.2018

11:11

Esiliigas teenis Rakvere Tarvas võidu Maardu Linnameekonna üle

Esiliiga 29. voorus sai tähtsa võidu kirja Rakvere Tarvas, alistades liiga kindla liidri Maardu Linnameeskonna 2:1.

Meeskonnad kohtusid omavahel kolmapäeval Rakvere linnastaadionil. Mängu asus 27. minutil juhtima Maardu, kui täpne oli Nikita Brõlin. Tarvas suutis seisu viigistada 55. minutil läbi Sergei Akimovi ning kohtumise lõppseisu vormistas normaalaja viimasel minutil penaltist German-Guri Lvov.

Eile peeti Esiliigas neli mängu. FC Elva oli koduväljakul 2:1 parem FC Flora U21-st. Avapoolaeg lõppes Elva kasuks, kui 43. minutil oli täpne Martin Thomson. Flora suutis teise poolaja alguses ka ise väravani jõuda, kui tabamuse sai kirja Otto-Robert Lipp. 82. minutil tõi aga Thomson tabloole lõppseisu, realiseerides penalti.

Soccernet.ee mängus läksid vastamisi Tallinna Kalev U21 ja Tartu JK Welco. Väravateta lõppenud avapoolaja järel said mõlemad meeskonnad jala valgeks. Esmalt viis Brandon Bachmann 64. minutil Kalevi juhtima, kuid juba neli minutit hiljem lõi Welco poolelt karistuslöögi sisse. Viigilise tulemusega kohtumine ka lõppes.

Kindla võidu sai kirja FCI Levadia U21, kui võõrsil alistati Keila JK 5:1. Esimesel poolajal saadi kirja kolm vastuseta tabamust, kui 41. minutiks sai kübaratriki kirja Erik Utgof. Teise kolmveerandtunni alguses suurendas Levadia eduseisu Andrei Grigorjev. Mõned minutid hiljem suutis Ralf Friedemann Keila kaotusseisu vähendada, kuid lõppseisu vormistas 81. minutil Utgof.

Nõmme Kalju U21 teenis tänu hilistele väravatele 3:1 võidu Tartu Santose üle. Vladislav Zanfirov viis Kalju koduväljakul veerandtunni möödudes juhtima. Tartu klubi jõudis viigini 59. minutil, kui penaltipunktil oli täpne Kristofer Reinberg. Selline mänguseis püsis 88. minutini. Seejärel taastas Ruslan Kolesnikov kodumeeskonna edu ja Peeter Klein vormistas kaks minutit hiljem Kalju 3:1 võidu.

Esiliiga tabeliseisu, kohtumiste protokolle ja eesolevaid kohtumisi näeb SIIT.