24

04.2012

17:57

Esimestena pääsesid poolfinaali Trans ja Flora

Karikakaitsja FC Flora tagas koha poolfinaalis, kui alistas esimeses tänavuses A. Le Coq Arenal toimunud matšis FC Viljandi 3:0. Narva Trans oli 2:1 üle Tartu Tammekast.

Kõrgelt motiveeritud Viljandi hoidis Flora nullil 64. minutini, kui Martti Pukk mängis kenasti kokku Valeri Minkeninga ja viimane karistusala joonelt esimese palli Siim-Sten Palmi selja taha saatis.

“Arvata oli, et algus kulub muruga tutvumiseks ja esimene pool oli kesine, kuid õnneks teisel poolajal mängiti paremini. Lõpuks sai ka ilusat mängu näha,” ütles Flora peatreener Martin Reim mängu järel.

11 minutit hiljem andis Andre Frolov keskjoonelt täpse pika palli paremale äärele Nikolai Mašitševile, kes triblas mööda Martin Tšegodajevilt ja tulistas palli Palmi käte vahelt eesposti juurest väravasse.

“Esimene mäng A. Le Coq Arenal, kus võit oli kohustuslik. Mängu lõpuks saavutasime eesmärgi ja pääsesime edasi,” ütles Mašitšev.

Punkti pani matšile Zakaria Beglarišvili, kui ta tulistas 84. minutil vasakult äärelt lahti mängitud karistuslöögi ühe puutega otse väravasse.

“Oli võitluslik mäng. Eks ikka oleks hea võita, aga poistel vajus ära. Siiski arvan, et kõik andsid endast parima,” kommenteeris Viljandi poolkaitsja Erkki Junolainen.

Teises teisipäevases veerandfinaalis võitis Trans Tammekat 2:1. Sergei Kazakov viis võõrustajad 13. minutil juhtima, kuid 43. minutil seadis Georgi Ivanov jalule viigi. Seisul 1:1 tegi Tammeka oma elu keeruliseks, kui kolme minuti jooksul sai kaks kollast kaarti Martin Hurt ja pidi väljakult lahkuma. Mängu saatuse otsustas Sergei Leontovitš 71. minutil.

Kolmapäeval selguvad ülejäänud kaks poolfinalisti, kui Paide võõrustab Pärnut ja FC Flora II kohtub FC Levadiaga. Mõlemad mängud algavad kell 18.00.

Eesti karikafinaal toimub 26. mail kell 17.00 A. Le Coq Arenal. Kell 17.00 algavale finaalmängule eelneb kahe tunni jooksul professionaalne lavastus koos uue hooaja karikaloosi, lõppeva hooaja läbimängimise, audiovisuaalsete vahepaladega ja muu põnevaga!

Karikavõistluste 1/4-finaalid. Teisipäev, 24. aprill

24. aprillil kell 18:00 Narva Kreenholmi staadion (26. juuli tn 4, Narva)
NARVA JK TRANS* - TARTU JK TAMMEKA  2:1 (1:1)
Väravad: 13. Sergei Kazakov, 71. Sergei Leontovitš - 43. ov. Emmanuel Mbia Ekobena
Hoiatused: 81. Sergei Leontovitš, 84. Dmitrijs Medeckis - 58., 61. Martin Hurt
Eemaldamine: 61. Martin Hurt

JK Trans: 1-Malkov, 22-Kuplovs-Oginskis, 15-Kitto, 14-Grigorjev, 3-Mbia Ekobena, 5-Kazakov, 8-Medeckis, 11-Leontovitš, 20-Borisovs (70. 21-Kutuzov), 17-Alekseev, 9-Gruznov (46. 7-Gussev).
Varus: 33-Matrossov, 18-Kulik, 21-Kutuzov, 4-Ovsjannikov, 10-Abramenko, 7-Gussev.

JK Tammeka: 27-Kaltenhauser, 5-Hurt, 14-C. Anderson, 17-S. Valtna, 12-Naggel, 6-Saks, 16-Tutk, 8-Tamm, 7-Laas (86. 13-Lorenz), 3-Nimo, 15-Ivanov (75. 10-Tšernjavski).
Varus: 31-Kutter, 2-Tenno, 13-Lorenz, 10-Tšernjavski, 18-Paabut.

Mänguolud: +6, vihmane ilm; muruväljak rahuldavas seisukorras.