30

05.2015

17:51

Evald Tipneri karika võitis Nõmme Kalju FC

Meeste karikafinaal Evald Tipneri trofeele Paide Linnameeskonna ja Nõmme Kalju FC vahel toimus täna pärastlõunal A. Le Coq Arenal.

Esimese poolaja lõpuhetkil viis Artjom Dmitrijev Kalju 1:0 juhtima. 76. minutil lõi Allan-Axel Kimbaloula 2441 mängu jälgiva pealtvaataja ees teisegi värava ja Nõmme Kalju FC võitis tulemusega 2:0 esmakordselt klubi ajaloos Eesti karika.

Eesti hümni esitasid mängu eel Tallinna Poistekoori lauljad Karl Aleksander Lilje, Lennart Joosep Lumi, Gregor Pank, Jakob Lille ja Leo-Mattias Leete.

Mängu teenindasid peakohtunik Juri Frischer, abikohtunikud Aron Härsing ja Riivo Stolts, neljas kohtunik Rando Kesküla ning lisakohtunikud Grigori Ošomkov ja Veiko Mõtsnik. Mänguinspektor oli Oleg Timofejev.