29

01.2012

19:17

FC Anži edumaa suurenes veelgi

Tallinna FC Anži alistas saalijalgpalli Meistriliiga 9. voorus võõral platsil 11:4 FC Maccabi ja edestab viis vooru enne hooaja lõppu lähimat jälitajat FC Narva-Jõesuud kaheksa silmaga.

Anži juhtis Maccabi vastu juba poolajaks 6:0 ja võitis vaatamata viimaste minutite väravatrallile 11:4. Tiitlikaitsja rivistuses olid priimas hoos Dmitri Skiperski ja Jevgeni Kurjanov, kelle arvele jäi vastavalt neli ja kolm tabamust.

Teisel kohal olev Narva-Jõesuu viigistas võõrsil 3:3 Aseri SK-ga nagu ka kolmandat kohta hoidev SK Augur Enemat FC Mainoriga. Augur mängis 1:3 kaotuse viigiks alles viimase viie minutiga.

FC Ararat-TTÜ SK kerkis 6:3 võiduga Raketa üle neljandaks ja on Auguris vaid ühe silma kaugusel.

Pärast üheksat vooru on Anžil 24, Narva-Jõesuul 16, Auguril 14, Araratil 13, Maccabil 12, Mainoril 11, Raketal 8 ja Aseril 4 punkti.

Saalijalgpalli Meistriliiga 9. vooru tulemused:
28.01 FC Raketa – FC Ararat-TTÜ SK 3:6 (2:1)

Väravad: 11. Vadim Dolinin, 19. Juri Amosov, 28. Aleksandr Rulkov – 6. Vassili Malgin, 23., 27. Vladimir Kuzmin, 32. Andrei Antonov, 39. Vaagn Arutjunjan, 40. Rainer Põld