03

08.2018

10:44

FC Flora alistas APOELI, kuid langes Euroopa liigast

FC Flora pidas eile Euroopa liiga 2. eelringi korduskohtumise FC APOELI vastu. A. Le Coq Arenal peetud mängus võttis valitsev Eesti meister küll 2:0 võidu, ent koondskooriga 5:2 edenesid järgmisesse ringi külalised.

800-pealise publiku ees alustas Flora mängu aktiivselt ja valdas palli vastastest enam. Väravani jõuti 32. minutil, kui Gert Kams saatis viiekastist tugeva löögiga palli võrku. Viis minutit hiljem Flora eduseis suurenes – Markus Poom pääses Zakaria Beglarishvili läbisöödu järel üks ühele vastaste väravavahiga ja lõi osavalt alla nurka.

53. minutil teenis APOEL penalti, mille Mait Toom tõrjus. Rohkem väravaid kummaltki poolt ei sündinudki ja Flora teenis koduväljakul 2:0 võidu. Kolmandasse ringi pääses siiski APOEL. Järgmises ringis on nende vastaseks Beer-Sheva Hapoel, kes alistas esimeses eelringis Flora koondskooriga 7:2.