18

07.2018

11:44

FC Flora pidi teist korda tunnistama Iisraeli klubi paremust

Tallinna FC Flora pidas Meistrite liiga esimeses eelringis korduskohtumise Iisraeli meistri Be'er-Sheva Hapoeliga. Võõrsil võeti vastu 1:3 kaotus, kahe mängu kokkuvõttes jäädi alla 2:7.

Hapoel avas skoori 15. minutil, kui vastaste poolkaitsja Hen Ezra lasti karistusala joonelt liiga vabalt löögile ja pall lendas Mait Toomile püüdmatult väravasse. 2:0 sündis 27. minutil – täpne oli Hanan Maman. Oma kolmanda tabamuse sai Hapoel kirja 48. minutil tänu Maor Meliksoni väravale. Nagu ka esimeses kohtumises, sai Flora kirja ka oma auvärava – mõned minutid enne kohtumise normaalaja lõppu sai löögile Rauno Alliku (pildil) ning vastaste väravavaht aitas palli väravasse.

Vaatamata kaotusele pole euromängud Flora jaoks aga lõppenud, sest edasi jätkatakse kohtumisi Euroopa liigas. Seal minnakse vastamisi Küprose klubi Nicosia APOEL-iga, kes vandus kahe mängu kokkuvõttes alla Leedu meistrile Marijampole Suduvale.