14

02.2017

14:34

FC Jõgeva Wolves mängis Rootsis järjekordse sõpruskohtumise

FC Jõgeva Wolves klubi käis nädalavahetusel kokku 60 inimesega Rootsis, kus peeti sõprusmäng kuuendas liigas mängiva jalgpallimeeskonna Vallentuna United FC-ga. Wolves võttis mängule kaasa nii oma esinduse, duubli, Tallinna duubli kui ka külalismängijaid ning põhirõhk oli anda palluritele välismängu kogemust ja nautida jalgpalli.

Mäng toimus Stockholmi Värtahamneni sadamast ligikaudu tunniaja sõidu kaugusel Täbys. Kohtumine leidis üleni lumevaiba alla kaetud kunstmurul, mis vastaste andmetel pidi olema küll soojendusega ning heade pesemis- ja olmetingimustega. Rootslaste sõnad kahjuks seekord tõele siiski ei vastanud ning Jõgevamaa meeskond pidi leppima oodatust tagasihoidlikema tingimustega.

Kohtumine algas tempokalt ning jäätunud väljakuga ei saanud esialgu sinapeale kumbki võistkond. Vastased asusid mängu 2:0 juhtima, mille järel lõi Martin-Gert Pärli ühe värava tagasi. Seejärel vajutasid rootslased juba seisuks 3:1, mis äratas Hundid korralikult – poolaja lõpuks oli Wolves võrku sahistanud juba viiel korral ning poolaeg võideti 5:3. Väravad läksid kolmel korral Martin-Gert Pärli nimele, ühe tabamuse lisasid Marko Horn ja Robert Piho.

Teisel poolajal kasutas oma uisutamisoskust paremini ära Rootsi meeskond, kes lõi Huntidele viis vastuseta väravat ning seisul 5:8 sõpruskohtumine ka lõppes.

Kohtumine oli Wolvesi jaoks Rootsimaa pinnal sel aastal juba kolmas. Sõprusmängus Vallentuna United FC vastu käisid väljakul 20 mängijat: väravavahid Kevir Tamm, Margo Tarmu ja Brandon Paimal, kaitsjad Edgar Lazarev, Kristo Treier, Andres Ots, Marko Siiber, Kevin Keek, Karel Roosipuu, Gert Nõgu ja Kevin Tamm, poolkaitsjad Marko Horn, Anar Saarela, Kervin Kull, Tauri Imsi, Denis Kazakov ja ründajad Martin-Gert Pärli, Stenver Kleimann, Robert Piho ning Sten Veskis.