13

04.2010

18:34

Flora alistas karika veerandfinaalis kümnekesi Kalju

Tallinna FC Flora alistas Alo Dupikovi ja Siim Lutsu lisaajal löödud väravatest 2:0 Nõmme JK Kalju ning kindlustas sellega koha nelja parema hulgas.

Mulluses finaalis Kalju penaltiseeria järel alistanud Flora jäi veerandfinaalis 41. minutil kümnekesi, kui punast kaarti näidati kaitsja Karl Palatule. Sellele vaatamata suutsid floralased oma värava puutumatuna hoida normaalaja lõpuni.

Täis oli tiksumas ka lisaaja esimene poolaeg, kui Dupikov palli üle Kalju väravavahi Daniil Savitski tõstis ja oma meeskonna 1:0 ette viis. 2:0 lõi viimaseks veerandtunniks väljakule saanud Luts 109. minutil.

Alo Dupikov lõi veerandfinaali esimese värava. Foto: Egon Tintse

Karikavõistluste ülejäänud kolm poolfinalisti selguvad kolmapäeval, kui Sillamäel kohtuvad kell 17.30 kohalik JK Kalev ning Tallinna FC Levadia. 18.45 algavates mängudes on vastamisis Tartu JK Tammeka ja Valga FC Warrior ning Kohtla-Järve FC Lootus ja Türi JK Ganvix.