11

07.2019

10:58

Flora alistas kindlalt Lootose

Naiste Meistriliiga kümnenda vooru kohtumises sai võidu kirja Tallinna FC Flora, alistades võõrsil Põlva FC Lootose 6:0.

Tilsi staadionil peetud mängu avapoolaeg lõppes Flora kaheväravalises eduseisus, kui üheksandal minutil avas skoori Liis Lepik ja 15. minutil oli täpne Kelly Rosen. Teise kolmveerandtunni jooksul sahistas Flora vastaste võrku neljal korral. Värava said kirja Getter Saar ja Mari Liis Lillemäe (pildil), kahel korral oli resultatiivne Katrin Loo.

Floral on kümnest kohtumisest kirjas kümme võitu ning ühe enampeetud mängu juures on nende eduseis Pärnu ees kaheksa punkti. Lootos jätkab kaheksandal kohal, kui kümne vooruga on kogutud viis punkti.

Meistriliiga kümnenda vooru kohtumised jätkuvad järgmisel laupäeval, 20. juulil, kui vastamisi on Tartu JK Tammeka – Pärnu JK ja Tartu SK 10 Premium – Saku Sporting. JK Tulevik ja Suure-Jaani Unitedi ÜN – JK Tallinna Kalev peavad oma mängu 27. juulil.