03

03.2024

18:09

Flora naiskond pikendas Balti liiga võiduseeria kolmevooruliseks

Täna, 3. märtsil mängiti Leedus naiste Balti liiga 3. vooru kohtumine, kus Tallinna FC Flora alistas Vilniuse MFA Žalgirise tulemusega 2:0

Peaaegu terve esimese pooltunni suutsid mõlemad naiskonnad hea kaitsetööga oma väravasuu lukus hoida. Žalgiris aga murdus kohtumise 29. minutil, kui Flora naiskonna juhtvärava kirjutas enda nimele Anastasia Ivanova. Ivanova tabamus saatis naiskonnad ka 1:0 seisul vaheajale.

Teisel kolmveerandtunnil otsustas kohtumise lõpptulemuse Kristina Teern, kes 74. minutil löögile pääses ning vastase väravavõrku sahistas. Teerni jaoks oli tegemist tema kuuenda tabamusega sellel Balti liiga hooajal.

Tallinna Flora naiskond on Balti liigas pidanud ainsana kolm mängu ning jätkab täiseduga tabeli esimesel positsioonil. Lisaks Florale on punktiarve avanud ühe kohtumise pidanud Läti valitsev meister SFK Riga. Leedu valitsev meister pole Balti liigas veel ühtegi kohtumist pidanud.

Balti liiga jätkub laupäeval, 9. märtsil, kui omavahel on vastamisi Läti naiskond Liepajas FS ning Leedu naiskond Vilniuse MFA Žalgiris. Eesti naiskondadest on järgmisena võistlustules Tallinna Flora, kui 16. märtsil sõidetakse külla SFK Rigale.