16

09.2019

09:49

Flora suurendas tabeli tipus eduseisu

Laupäeval peeti naiste Meistriliigas 16. vooru kohtumisi ning FC Flora alistas oma lähima jälitaja Pärnu JK, suurendades oma edu kümnepunktiliseks. Lisaks said võidud kirja JK Tammeka ning Tuleviku ja Suure-Jaani ühendnaiskond.

Lilleküla harjutusväljakul peetud kohtumises teenis Tallinna FC Flora 2:1 võidu Pärnu JK üle. Pildigaleriid kohtumisest näeb Soccernet.ee portaalist. Mängu avavärav sündis 27. minutil, kui Katrin Loo kauglöök viis Flora koduväljakul juhtima. Vaheajapausile mindi siiski viigiseisul, sest poolaja viimastel minutitel oli Pärnu poolelt täpne Berle Brant. Mängu otsustav tabamus sündis 55. minutil, kui äärekaitsja Ariina Mürkhain lülitus rünnakule ja saatis vastaste karistusalas palli alumisse nurka. Tabeliliidrina on Flora eduseis Pärnu ees nüüd 10 punkti ning hooaja lõpuni on jäänud veel neli vooru.

Lõuna-Eesti vastasseisus saatis edu Tartu JK Tammekat, kes suutis võõrsil alistada Põlva FC Lootose 1:0. Kohtumise ainuke värav sündis juba kaheksandal minutil, kui tabamuse sai kirja Renate-Ly Mehevets. Liigatabelis hoiab Tammeka 17 punktiga 5. kohta ning Põlva paikneb 12 punktiga 7. positsioonil.

Tartu SK 10 Premium võõrustas Kambja staadionil JK Tulevik ja Suure-Jaani Unitedi ühendnaiskonda ning külalised lahkusid 2:1 võiduga. SK 10 jäi 56. minutiks 0:2 kaotusseisu, kui mõlemad tabamused läksid kirja omaväravatena. Kolm minutit hiljem vähendas Samanta Uueda värav vahet, kuid rohkem tabamusi ei sündinud ja ühendnaiskond teenis kolm võidupunkti. Tuleviku ja Suure-Jaani ÜN on 15 punktiga 6. kohal ning SK 10 hoiab 9 punktiga 8. kohta.

Vooru viimane mäng JK Tallinna KalevSaku Sporting peetakse täna, 16. septembril algusega kell 20.30 Kalevi Keskstaadioni kunstmuruväljakul.