02

08.2019

09:55

FOTOD: Flora langes Euroopa liiga kevadise poolfinalisti vastu võideldes

FC Flora pidas eile korduskohtumise Euroopa liiga 2. eelringis, tunnistades 48 000-pealise publiku ees Saksamaa tippklubi Frankfurdi Eintrachti nappi 2:1 paremust.

Kodumeeskond asus matši juhtima 37. minutil, kui paremalt äärelt tulnud tsenderduse suunas peaga võrku Gonzalo Paciencia. Floral oli aga omapoolne vastus olemas juba 3 minutit hiljem, kui Konstantin Vassiljevi söödu realiseeris ära Vlasiy Siniyavskiy, kes kasti joonelt oivalise löögi Eintrachti värava tahanurka saatis.

1:1 seisul mindi vastu ka poolajale, mis tähendas, et Flora vajas mängu lisaajale viimiseks ühte väravat veel. Paraku jõudsid esimesena sihile hoopis Frankfurdi mehed, kui Henri Järvelaidile trahvikastis käega mäng vilistati ning Paciencia 54. minutil penaltipunktilt oma õhtu teise lõi, viies sellega Eintrachti taas 2:1 juhtima.

Seejärel mäng pisut rahunes, kus ka Floral siiski omad võimalused tekkisid. Paraku väravavõrku enam sahisema panna ei õnnestunud ja nii sai Euroopa liiga 3. eelringi marssida Frankfurdi Eintracht, kes alistas Premium liiga liidri kahe mängu kokkuvõttes koondskooriga 4:2.

"Oleme mänginud neli väga head mängu ja see polnud juhus. Meeskond ongi sellisel tasemel, et mängida selliseid mänge. Tõsi, väga pika perioodi jooksul muutuks see füüsiliselt üpris keeruliseks," võttis Flora peatreener Jürgen Henn mängujärgselt Soccernet.ee-le meeskonna seekordse eurohooaja kokku.