12

01.2020

10:30

FOTOD JA VIDEO │ EJL jalgpallihallis tehti algust Taliturniiri mängudega

Reedel ja laupäeval tulid Eesti tippmeeskonnad väljakule Taliturniiril, kui kahe päeva jooksul peeti EJL jalgpallihallis viis kohtumist.

Reede õhtul tulid avamängus platsile FCI Levadia ning Tartu Tammeka, kelle omavaheline mõõduvõtt lõppes 2:2 viigiseisul. Mark Oliver Roosnupp ning Trevor Elhi viisid Levadia küll kahel korral juhtima, aga mõlemal puhul oli tartlastel sellele ka vastus olemas, kui täpsed olid Erki Mõttus ning Sten Reinkort.

Teises reedeõhtuses kohtumises alistas FC Kuressaare 4:0 noormängijatele tuginenud TJK Legioni. Kuressaare poolelt sai kübaratrikiga hakkama Otto Robert Lipp, ühe värava lõi ka Joonas Soomre. Laupäevase mängupäeva avas Tallinna Kalevi ning Maardu Linnameeskonna mõõduvõtt, kus Kalev 3:0 võidu teenis.

Soccernet.ee telemängus kohtusid Narva Trans ning Nõmme Kalju, kus Marko Kristali juhendatav Kalju aasta 3:0 võiduga avas. Esimesed kaks väravat sai enda nimele Sander Puri, 82. minutil vormistas lõppseisu Peeter Klein. Nädalavahetuse viimases matšis tegid Viljandi Tulevik ning Pärnu Vaprus aga 1:1 viigi - 17. minutil viis Kristen Saarts suvepealinlased 1:0 juhtima, kuid 84. minutil oli Viljandi poolelt Rainer Peipsil sellele vastus olemas.

Taliturniir jätkub juba 17. jaanuaril, kui reedel kell 17.45 kohtuvad Soccernet.ee telemängus Nõmme Kalju ning FCI Levadia. Kogu turniiri ajakava ja protokollidega saad lähemalt tutvuda siin