10

02.2020

10:15

FOTOD JA VIDEOD | Levadia ja Trans lõpetasid Taliturniiri 1:1 viigiga

Mitmed Premium liiga tiimid pidasid möödunud nädalavahetusel oma viimase kohtumise tänavusel Taliturniiril.

Reede õhtul läksid omavahel vastamisi FCI Levadia ja Narva Trans, kes omavahel 1:1 viiki leppisid. Levadia pidi sealjuures juba 4. minutist Trevor Elhi punase kaardi tõttu vähemuses mängima. Transi poolelt tegi skoori Roman Sobtšenko, Levadia särgis sai kaunist karistuslöögist jala valgeks Brent Lepistu.

Teises reedeõhtuses matšis alistas Premium liiga uustulnuk TJK Legion 3:1 Pärnu Vapruse. Teiste seas tegid Legioni särgis tolles mängus kaasa Artjom Artjunin, Nikolay Mashichev ning Kirill Nesterov. Laupäeva alustuseks suutis FC Kuressaare tänu Silver Alex Kelderi väravale alistada 1:0 Maardu Linnameeskonna. Laupäevases telemängus teenis FC Flora 2:0 võidu Nõmme Kalju üle, Paide Linnameeskond oli seejärel 2:1 üle Tartu Tammekast ning päeva lõpetuseks alistas Viljandi Tulevik 3:1 Tallinna Kalevi.

Esiliiga ja Esiliiga B meeskondade lahingutes alistas Vändra Vaprus laupäeva alustuseks 4:1 Nõmme Unitedi. Päeva lõpetasid 3:3 viigiga Läänemaa JK ning Viimsi JK. Läänemaa asus sealjuures kohtumist juba 26. minutiks 3:0 juhtima, kuid viimase pooltunniga suutis Viimsi siiski endale viigi päästa. Tihedam graafik algas aga eile, kui pühapäeval kell 9:30 alanud matšis alistas Flora U21 skooriga 4:3 Levadia U21 tiimi.

Paide Linnameeskond U21 teenis seejärel 1:0 võidu Tabasalu JK üle. Kahe tiimi kokkuleppel kohtusid FC Elva ning Tartu Tammeka U21 omavahel Elva Nike Arenal, kus kodumeeskond 3:2 võidu võttis. Võrdlemisi kindla võidu sai kirja Kohtla-Järve JK Järve, kes oli 4:1 üle Rakvere Tarvast. Suureskoorilise võidu teenis Keila JK, kes asus juba 36. minutiks 5:0 juhtima ning alistas lõpuks 7:2 Võru Heliose. Pärnu JK ja Tartu Welco omavaheline mõõduvõtt lõppes sedapuhku 1:1 viigiga ning nädalavahetuse lõpetuseks teenis Kalev U21 3:2 võidu Kalju U21 meeskonna üle.

Taliturniiri ajakava ja protokollidega saad lähemalt tutvuda siin.