05.2020

10:00

FOTOD JA VIDEOD │ Premium liiga 2. voor lõppes kahe viigiga

Eile õhtul tõmmati joon alla Premium liiga 2. voorule, kui murule tulid Tallinna Kalev - Narva Trans ning FC Flora - Tartu Tammeka.

Tallinna Kalev ja Narva Trans olid avavoorust kirja saanud kaotused, mis tähendas, et eile sooviti kahtlemata punktiarve käimasoleval aastal avada. Kohtumist Kadrioru staadionil alustas aktiivsemalt Narva Trans, kes sai poolajapausile minna ka 1:0 eduseisul, kui 38. minutil tegi skoori Sadio Tounkara.

Matši edenedes sai enda mänguplaani aina paremini toimima ka kodumeeskond Kalev, kes 68. minutil läbi penalti ka oodatud tabamuseni jõudis. Skoori tegi kalevlaste kapten Marek Kaljumäe, kes palli 11 meetrilt Andreas Vaikla selja taha saatis. 1:1 seisul ka kohtumine lõppes, mis tähendas, et mõlemad tiimid kirjutasid tabelisse hooaja esimese punkti.

Õhtu teises duellis läksid ETV2 telemängus vastamisi FC Flora ning Tartu Tammeka, kel mõlemal avavoorust kolm punkti kirjas oli. Kuigi kohtumisele tuli favoriidina vastu valitsev meister Flora, suutsid tartlased nende rünnakuid A. Le Coq Arenal hästi ohjata. Lõpu eel pidi mitme hea tõrjega hiilgama ka mängu parimaks valitud Tammeka väravavaht Karl Johan Pechter. Väravaid siiski 90 minuti jooksul ei nähtud ja nii kirjutasid meeskonnad tabelisse 0:0 viigi. Kahe vooruga on nüüd Flora ja Tammeka kogunud 4 punkti, misläbi 3.-4. kohta jagatakse. Tabeli tipus jätkavad täiseduga FCI Levadia ja Nõmme Kalju.

Kogu Premium liiga tabeli ja ajakavaga saad tutvuda siin. Järgmine voor peetakse koduses kõrgliigas juba tuleval nädalavahetusel.