25

02.2019

12:02

Nädalavahetusel peeti naiste Taliturniiril mitmeid kohtumisi, kus teenisid võidud Tallinna FC Flora, JK Tallinna Kalev ja Põlva FC Lootos.

Laupäeval käisid väljakul A-turniiri naiskonnad ning esimeses mängus alistas Tallinna Kalev Saku Sportingu. Vaheajapausile minnes oli Kalevi eduseis kaheväravaline, kui 22. minutil oli täpne Kaili Pertel ja poolaja viimasel minutil sai värava kirja Kätlin Hein. Teisel kolmveerandtunnil vähendas Annabel Jäär Saku kaotusseisu, kuid rohkem tabamusi kohtumises ei sündinud ja Kalev teenis võidu. Mängu protokolli näeb siin.

Samal päeval läksid vastamisi ka Meistriliiga eelmise hooaja kaks paremat, kui Anastasia Ivanova ja Anastasia Dodeltseva tabamused aitasid FC Flora 2:1 võiduni Pärnu JK üle. Pärnu värava autoriks oli Evelyn Šilina. Kohtumise protokoll on nähtav siin. Fotogaleriid kohtumisest näeb Eesti naiste jalgpalli Facebooki lehel.

Pühapäeval pidasid oma esimese mängu Taliturniiril Põlva Lootos ning JK Tulevik ja Suure-Jaani Unitedi ühendnaiskond. Tasavägises kohtumises läks Tuleviku ja Suure-Jaani naiskond juhtima juba kolmandal minutil tänu Gerda Johanna Leichteri väravale. Vaheajapausile mindi siiski Lootose 2:1 eduseisus, kui Kärt Hüdsi viigistas seisu ja Ave-Lii Laas viis Põlva penaltist juhtima. Teisel poolajal said mõlemad naiskonnad kirja veel ühe värava, kui täpsed olid Teisi Toomsalu ja Ave-Lii Laas ning mäng lõppes Põlva 3:2 võiduga. Kohtumise protokolli näeb siin.

Naiste A-turniiril on mängud lõppenud FC Flora ja Saku Sportingu jaoks. Pidamata on üks kohtumine, kui 9. märtsil lähevad vastamisi Pärnu JK – JK Tallinna Kalev. B-turniiril on kavas veel neli mängu. Taliturniiri ajakavaga saab tutvuda siin.