26

01.2024

15:32

Järelvaadatav | Kalju alustas Liivimaa taliliigat võiduga

Liivimaa taliliiga A-tasandi mängus alustas Nõmme Kalju FC liigat võidukalt, kui võõrsil alistati FS Jelgava tulemusega 2:0.

Kalju lõi Riia Rimi OSC jalgpallihallis mõlemal poolajal ühe värava.Mängu asuti juhtima juba 12. minutil, kui Alex Matthias Tamm viis meeskonna penaltist juhtima. 63. minutil kindlustas Promise David võiduvärava, realiseerides oskuslikult Nikita Ivanovi täpse söödu.

Kohtumine on järelvaadatav siit:

Liivimaa taliliiga edasine mängunädal:

A-tasand:
Laupäev, 27. jaanuar kell 14.00 Paide Linnameeskond-FC RFS, Raja jalgpallihall. Otsepilt Soccernet TV.
Pühapäev, 28. jaanuar kell 16.00 JK Tallinna Kalev-FK Liepaja, Raja jalgpallihall. Otsepilt: Soccernet TV.